Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Memnuniyet Anketi

Siteden Memnun musunuz?

• Memnunum, daha da iyi olacağını düşünüyorum.

Kullanılan: 293 81.6%
  • Memnun değilim, düzelmesi gereken (ya da düzelmeyecek) şeyler var.

Kullanılan: 12 3.3%
  • Forumun durumu önemli değil, öylesine takılıyorum.

Kullanılan: 54 15.0%

• Kullanılan toplam oy
    359
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle olan çok kişi olduğunu düşünüyorum. 10 yıldır foruma üye olup, hiç mesaj atmadığı halde her gün gelip konulara bakan insanlar var.
Onlardan biri de benim. Aslında foruma ilk giriş sebebim yabancı dilim olmadığından kütüphane kısmını kullanarak one piece hakkındaki bilgilerimi artırmaktı. Sonradan forumdaki bölüm yorumları kısmına katılan üyelerin konuşmaları ve mizah anlayışı çok hoşuma gitmeye başladı ve benim için foruma girmek alışkanlık haline geldi. Forumdan gayet memnunum ben ama mesaj atma konusunda foruma bir şey katmadığımın farkındayım. Beni rahatsız eden tek şey bölüm yorumlarında yapılan abartılı karakter kıyasları. Onun dışında forum gayet keyifli ve eğlenceli. Umarım bu ortam bu şekilde devam eder.

Teori bölümünü nasıl daha işlek hale getirebiliriz?
Aslında sadece teori bölümü değil de genel olarak bu problemi kısmen çözebilecek bir tavsiyem var.

Ana sayfanın sağ tarafında son mesajlar bölümünün üstüne "Yeni Başlıklar" şeklinde bir sekme eklenebilir. O kısımda da en son açılan başlıklar görünebilir. Böylelikle insanlar aynı zamanda en son açılan başlıkları da görebilir zira bazen sitede çok yoğun mesaj akışı olduğu için sonraki saatlerde hatta dakikalarda siteye giren üyeler yeni açılan başlıklardan haberdar bile olamayabiliyor. İşe yarar gibi.

Aslında sadece teori bölümü değil de genel olarak bu problemi kısmen çözebilecek bir tavsiyem var.

Ana sayfanın sağ tarafında son mesajlar bölümünün üstüne "Yeni Başlıklar" şeklinde bir sekme eklenebilir. O kısımda da en son açılan başlıklar görünebilir. Böylelikle insanlar aynı zamanda en son açılan başlıkları da görebilir zira bazen sitede çok yoğun mesaj akışı olduğu için sonraki saatlerde hatta dakikalarda siteye giren üyeler yeni açılan başlıklardan haberdar bile olamayabiliyor. İşe yarar gibi.
Evet, güzel bir öneri. Son Mesajlar yazısını küçültüp, yanına Son Konular kısmı koyabiliriz sanırım. Not ediyorum.

Bazı arkadaşlar burada sanki bir WhatsApp, Twitter, insta veya Facebook gibi yeri orası olmayan konu başlıklarında kısa kısa chatleşiyor, yorumlasiyor.

Gençler forumlar internetin mihenk taşları desek yeridir. Ben 2003 den beri forumlarda dolaşırım yaşım 32, yani bunu buraya yazma sebebim şuan herkes görsün diyedir yönetimle alakası yoktur konunun kesinlikle.!

Lütfen dikkat edelim. Spoiler konusunun b.kunu çıkaranlar bil hassa dikkat ederler ise memnuniyet duyarım.

Bitmez denen forumlar bile bitmişken buranın hâlâ ayakta olması gerçekten mutluluk verici. Biz de elimizden geldiğince aktif kalarak ayakta kalması için katkı sağlıyorsak ne mutlu bize...

Aslında bu "Yeni Mesajlar" butonu kullanılırsa aşılabilir ama direkt yan tarafta görünmesi de iyi olur tabi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık