Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan, Kendini Anlat

Adım Uğur, 13 yaşında foruma üye oldum şuan 23 yaşındayım. 2-3 yaşından beri resim yaptığım için 5 yıl önce Biyoteknoloji bölümünü bırakıp resim okumaya karar verdim, bölümden ve hayatım boyunca yapmaktan zevk aldığım şeyden nefret eder hale geldim, şuan mezun olup işsiz kalacağım günü bekliyorum. Son bir ay.

Adım Ameonna ama forum beni Nico Robin ya da daha eski adımla Nico olarak bilir. 23 yaşındayım. Diyetisyenim ve işsizim. Genel olarak depresif bir insanımdır. Kalabalıktan ve gürültüden hiç hoşlanmam. 10 yıla yakındır misafir ve üye olarak forumu takip ediyorum ve çok az kişinin adını bildiğimi farkettim. O yüzden buraya isim öğrenmeye geldim :D

Adım Enes. 20 yaşındayım. Rizede doğdum, Ordu’da , büyüdüm ve yaşıyorum. Erzurum Atatürk Üniversitesinde İngilizce öğretmenliği okuyorum/okumaya çalışıyorum. Manga okumak, dizi/film izlemek, bilgisayarda zaman geçirmeyi severim. Genel olarak evimde takılmayı seviyorum bu yüzden bu pandemi bana pek dokunmadı. Pandemi biter de fırsat bulabilirsem spora başlamayı düşünüyorum. Okuduğum bölümle biraz alakasız ama günün birinde e-sporcu olmak istiyorum.

Adım Vedat
19 yaşındayım
İzmir'de yaşıyorum (burada doğdum)
Biri kız biri erkek benden küçük 2 kardeşim var
İnananlar için burcum akrep

Hayalim : Kitap yazmak ve bu tür şeylere zaman ayırabileceğim bir işimin olması
Hobilerim : Şarkı dinlemek ve keşfetmek - Yeni kurgusal karakterler tanımak
Fobilerim : Yalnız kalamamak

Çocukluğumdan beri fantastik şeylere büyük ilgim var (mesela izlediğim bir yapım berbat olsa da yaratıklar için severek izlerim)
Arkadaşlarımla oynadığım Cs ve benzeri oyunları saymazsak sevebildiğim yalnızca 2 oyun oldu Ark ve Championship Manager
Kimsenin konuşmadığı ortamlardan nefret ederim ve bir şeyler konuşulsun diye saçmalamaya başlarım
İğrenç bulunan bir mizah anlayışım var ( İğrençten kastım rahatsız edici )
Yapmam gereken şeylere başlamakta zorlanıyorum mesela ders çalışmak
Arkadaş bulmakta zorlanmam ama onlara zaman ayırmakta çok zorlanırım bu sebeple arkadaş sayımı az tutmaya çalışırım

Sanırım bu kadar

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık