Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korsanfan İle Tanışma Hikayeniz

One piece ile ilgili arama yaparken buldum. O zaman forumun başlığında Lastik Çocuk yazıyordu.

Rastgele internette gezerken kilitlenmiş bir genel tartışma konusunu görmüştüm. İki güne yayarak gidip bütün genel tartışmayı okuduğumu çok net hatırlıyorum. Okuduğum şeyler arasında şu an aklımda kalan bir şey yok da, insanların modlar ile normal bir üyeyle konuşuyormuş gibi konuşması çok garip gelmişti, bir tek onu hatırlıyorum.

Ondan 2-3 ay sonra da üye olmuştum zaten.

Benim durum biraz farklı;

Öncelikle bu siteye girene kadar one piece evreninin ne olduğu ile ilgili bir bilgim yoktu. Aslında halen tam olarak yok. Buradaki çoğu kişiye göre ben bayağı gerilerdeyim. Kısaca daha anime'nin 3. sezonunu yeni izliyorum. Peki ben bu siteyi nasıl buldum ve kaydoldum?

Az çok yazma stilim ile konularımın zaten bu sitenin işlediği konuların çok dışında olduğunu yayınlarımı okuyanlar görecektir. Yine hazırladığım bir yazı neticesinde bu sitenin yöneticilerinden @Smoker ile yaptığımız istişareler neticesinde, @Smoker'ın burada yönetici olduğunu öğrendim. Hazırladığım yazı ise daha önce @Smoker'ın burada yayınlamış olduğu kratos yazısıyla büyük benzerlik gösteriyordu. kendisi bu hazırladığım yazının kaynağını sorduğunda kendisine kaynakları ilettim. ancak kaynak olarak kullandığım sitelerde korsanfan yoktu. kısaca kaynak olarak kullandığım siteler @Smoker'ın yazılarını kopyalayıp yapıştırmış. bende o kopyalananları alarak kendi yazımın içerisine koymuştum. tabi ki benim yayınım çevirdiklerim ve @Smoker'ın yazısı bir araya geline biraz daha kapsamlı bir yazı halini almıştı. işte sayın @Smoker ile yaptığımız bu istişareler sırasında kendisine yöneticisi olduğu sitede başka mecralarda hazırladığım yazıları yayınlayıp yayınlamayacağımı sorduğumda kendisi olumlu yaklaştı ve bu siteye üye oldum. böylelikle hem one piece evreni ile tanışmış oldum, hem de site içerisinde de one piece evreni dışında da paylaşımların yolu açılmış oldu. daha çok yazardım amma ve lakin bu kadar kafa ütülemek yeterli zannedersem...

Nasıl tanışmışım diye konuya bakayım dedim de bayağı eski bi konuymuş, daha yeni hortlamış :) Ya bana One Piece'ten bahseden arkadaş bu forumdan da bahsetmişti ya da internette ararken ederken karşıma çıktı doğal olarak ve bir süre sonra üye oldum. Net hatırlamıyorum. Ama tam güncele gelmeden önce foruma göz attığımı hatırlıyorum. Sanki birinin avatarı Sabo'ydu ve ben oradan Sabo'nun ölmediğini ve ortaya çıkacağını anlayıp spoiler yemiştim diye hayal meyal hatırlıyorum mesela :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık