Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korsanfan İle Tanışma Hikayeniz

beni one piece bi arkadaş başlatmıştı. O da sürekli burda takılıyordu. sonra bende başladım işte

Bende Star Tv de görüp hasta olmuştum.Hiç unutmam o zmanlar counter strike çok popülerdi ondanda ismini "L@Fİ diye yazıyordum :D. Malum stardan kaldırınca bende izliyemedim daha neyse gel zaman git zaman internet cafade dolaşırken hala devam ettiğini öğrendim araştırdım buldum.Animeden sorna manga diye bişey varmış onu öğrendim nette araştıra araştıra burayı bulduk işte.Hemen üye olmadın bir süre izleyici olarak takılıyodum.Baktım yorumlar iyi, üyelik açmam gerek dedim ve üye olduk.

One Piece izlerken,biraz sabırsız davranıp internetten bazı şeyleri araştırıyordum OP ile ilgili.Bunları araştırırken karşıma KF çıktı sık sık.Bende forum takılmayı epey seven biriyim.Güncele geldiğim zaman buraya üye olurum dedim ve oldum.Güzelde oldu.

Arkadaşımın ısrarı ile One Piece'e başlamıştım. Yaklaşık 2 ayda animede güncel bölüme geldim. Daha önce hiç manga okumadığım ve okumaktan keyif almadığım için ilerideki olayları bilmiyordum. Spoiler almak amacıyla gelmiştim. Sonrasında ortamıda beğenince üye oldum. ^^
Keşke ortam kötü olsaydı.

Naruto yu bir çırpıda izleyip güncele yetiştiğim zamandı, arkadaşa sordum bildiğin güzel anime serisi var mı diye? O da düşünmeden One Piece dedi. Eve gider gitmez açtım bilgisayarı izledim ilk bölümü hoşuma gitmedi, sonra biraz daha izleyim belki sarar dedim. Demez olaydım :(
Neyse seride güncele gelince spoiler aşkıyla burayı buldum. :D

Onepieceye başladığımda sanırım 4 yıl kadar önceydi.2y öncesinde mf den sonra seride biraz açılınca ulan noluyor bu shanks bu teach felan ne ayak ulan bu karakter nerden çıktı ulan bu kimdi gibi beynimi yemeye başlamıstım havuz çok büyük ve balıklar saymakla bitmiyordu.One piecedeki elemanları aratıp bakmaya başlamıştım.
Ama Korsanfanı nasıl arattığımı sorarsanız.One Piece güç dengeleri sonrasında karşıma çıkan ilk sayfa buraydı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık