Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Caps Paylaşımları

Ben Garling'i pek savunmadım. Güçlü çıkabilir diye düşünüyorum sadece. Warcury için de güçlü duruyor dedim. Sen de Kaido fanısın mesela milleti köle yapıyor, ölene kadar çalıştırıyor. Onu neden övüyorsun?
Adam kimseye boyun eğmedi. Bkz; Zamanında denizci amirali yapmak istiyorlardı, hükümet köpeği olacağıma ölürüm deyip raconu koydu reis. Öyle amiraller gibi, ben adaletim deyip masumlara kıymıyor, neyse o. Sen Akainu’nun karakterini de desteklemiyor musun? Garling’le Akainu’nun arasında ne fark var karakter bakımından?
Shanks'ın mert olduğu belli değil henüz.
Aksini gösterecek bir şey yok. Aksine, mert olduğunu gösterecek çok şey var. İleride aksi bir durum görmediğimiz sürece, merttir.

Tuzak değil şüphelenme. Usta jargonunu kullanıyorsun ve hemen caps hesabı açmışsın kendine. Yazışma tarzın tam bir hurdacı gibi olunca şüphelenmedim değil ama bir iki mesajdan sonrası goygoya döndü. Foruma ikinci hesapla girmeye çalışan banlı kişiler oluyor ara sıra.
Birkaç gündür gözüme takılıyor arkadaşın yazdıkları vs, Beyazayı D olmadığına beni kimse ikna edemez :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık