Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Caps Paylaşımları

Peki başta niye seviyordun Dragonu ?
Sağlam karakter güçlü çıkıcağı belli, karakteride gayet iyi Kuma fb'inde denizcilerden ayrıldığını öğrendik savaşmayı sevmediğini biliyoruz, serideki en büyük eksik olan düşünerek hareket etme eylemini yapan bir plan dağilinde hareket eden 2 3 karakterden biri.Karasakalla savaşmayıp adayı bırakmasıda gayet iyiydi ohara olayından sonra oharaya gelmesi gayet güzeldi ama yaşanan olaylara hiç aksiyon almıyo neyi bekliyo bu adam?görüceksin dünya hükümeti dragon değil nika sayesinde düşücek. Odanın çizeceği senaryoyu söylim. Kuma nikanın luffy olduğunu anlatmıştır dragon onun güçlenmesini bekliyo falan çıkıcak.

Son düzenleme:
Shanks, Luffy gibi mert, dürüst insanlar varken Garling övmek de ne bileyim… Başka güçlü mü kalmadı piyasada övecek? Adam gücüyle çolçocuk katlediyor, siz lobi açıyonuz. Ayrıca güçlü övüyoruz dediğin elemanlar Yonko’lara laf atmaktan başka icraatları yok.
Ben Garling'i pek savunmadım. Güçlü çıkabilir diye düşünüyorum sadece. Warcury için de güçlü duruyor dedim. Sen de Kaido fanısın mesela milleti köle yapıyor, ölene kadar çalıştırıyor. Onu neden övüyorsun?

Sağlam karakter güçlü çıkıcağı belli, karakteride gayet iyi Kuma fb'inde denizcilerden ayrıldığını öğrendik savaşmayı sevmediğini biliyoruz, serideki en büyük eksik olan düşünerek hareket etme eylemini yapan bir plan dağilinde hareket eden 2 3 karakterden biri.Karasakalla savaşmayıp adayı bırakmasıda gayet iyiydi ohara olayından sonra oharaya gelmesi gayet güzeldi ama yaşanan olaylara hiç aksiyon almıyo neyi bekliyo bu adam?görüceksin dünya hükümeti dragon değil nika sayesinde düşücek.
Bu kısım da Dragon’nun suçu yok oda One
piece’i Mesih hikayesini çevirdi.Normalde Hükümeti yıkan kişinin Dragon olması gerekirdi ama sODA bu rolü heriften alıp Nika dene gevşeğe verdi.

Sadece Sabo değil Ginny'i de umursamadınız. Hatta @Lucky Luke hakaret bile etti. Bu mu sizin devrimci ruhunuz? Ben hakkı yendiği için Sabo'ya ağırlık verdim. Dragon için de oluşumu kurduğu için saygım olduğunu söylemiştim.
Bu konulara değinmişken…Nerede öksüz yetim varsa sahip çıktığını iddia eden @Alpamis ve @II. Invictus Koala’ya sahip çıkmamıştır.
Bunlar ancak göz boyamayı hortumu kendilerine bağlamayı bilirler…

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık