Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Caps Paylaşımları

Kurduğunu sandığın mı demeliydim? :hmm: Kuroro, Invi anlaşma imzalamış :D
Yok hükmünde ortada öyle sahip olduğu bir lobi yok.En son Dof tartışmasını dressrosadan önce yapmış adamın anlaşması mı olur. :D Tamamen dolandırıcılık Kuroro dolandırılıyor hurdacık lobisini bizim adımız üstünden pazarlıyor işte.
Mw için herhangi bir hurdacı yeterli bana gerek yok.
Üçünüz hatta dördünüz senkronize olarak eş zamanlı gülücük atıyorsunuz yetmiyor birer dakika arayla video sallıyorsunuz ama bir hurdacı yeterli he nasıl ve ne şekilde güleceğimi bilemedim kusura bakma :hhh:

Yok hükmünde ortada öyle sahip olduğu bir lobi yok.En son Dof tartışmasını dressrosadan önce yapmış adamın anlaşması mı olur. :D Tamamen dolandırıcılık Kuroro dolandırılıyor hurdacık lobisini bizim adımız üstünden pazarlıyor işte.
@II. Invictus ne diyor kral bu.
Üçünüz hatta dördünüz senkronize olarak eş zamanlı gülücük atıyorsunuz yetmiyor birer dakika arayla video sallıyorsunuz ama bir hurdacı yeterli he nasıl ve ne şekilde güleceğimi bilemedim kusura bakma :hhh:
Gören de dördümüzle kafa kafaya çarpışıyorsun sanar.. Ben video bile yapmıyorum. Seni sadece Sodex ağır tokatlıyor biz de toplu smack down yapıp dayak atarken keyif almaya bakıyoruz.

Bizim lobinin sana kurduğu üstünlük;

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık