Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Caps Paylaşımları

Kai yoldan sapmıştı ama en sonunda yuvaya geri dönmüştü senin de doğru yolu bulacağına inancım tam.
Lobilere girip sıfır özveri ile milletin sırtından geçiniyorsun. Sığıntı gibisin kardeşim, ne elektriğe ortak olursun ne mutfağa ne bir şeye. Yeter seni sırtımızda taşıdığımız.
Ne saçmalıyorsunuz yav ben tek başıma bu markayı yarattım elimi attığım kim varsa Sodex gibi ünlü oldu Sir Crocodile da buna dahil.Tam tersine Sodex benim sırtımdan geçindi mesela. :) Sizin lobinin taktiği bu zaten kendi yaptığınız pis işleri hedef gösterip yaptığını iddia etmek :S

Kai yoldan sapmıştı ama en sonunda yuvaya geri dönmüştü senin de doğru yolu bulacağına inancım tam.

Ne saçmalıyorsunuz yav ben tek başıma bu markayı yarattım elimi attığım kim varsa Sodex gibi ünlü oldu Sir Crocodile da buna dahil.Tam tersine Sodex benim sırtımdan geçindi mesela. :) Sizin lobinin taktiği bu zaten kendi yaptığınız pis işleri hedef gösterip yaptığını iddia etmek :S
Senin kendi lafın vardı beni ünlü ettin demiştin. Sayemde ünlendin.

@Kuroro sık diyorsan amiral lobisinden infazını verelim @Kenny ’nin usta.
Reis mesai başlamadan sıkma da haftasonu yalan olmasın. Salı sık sen en iyisi.

Yaman diplomatsın Reis saygılar :respect::oleyo:

Bir tane daha vardı. Kenny dahi kendine güvenmiyordur zaten her an her şeyi yapabilir
Abi o an ne komik gelirse onu yapıyorum ama:

Mw tarafından mı fonlanıyorsun diyorlar
Montanaya mı yanlıyorsun diyorlar
Rüzgar nereye eserse oraya gidiyorsun diyorlar
Ne yaptığın belli değil diyorlar

@Montana nın agaları var, hurdacı lobisi var. @Kuroro nun her gün lobide ıskender ısmarlayan dattesi var. Benim kimsem yok...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 83)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık