Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Caps Paylaşımları

Haaa tabi ya Garp always Garp.:artiz: Amiraller beklediğimden biraz daha güçlü çıktılar sadece hala yonko ile aralarında belirgin güç farkı var.Sağ kolları kötü harcadı Oda.Bizim derdimiz sağ kolları ezdirmemekti amiral düşük zorluk atar minvalinde yorumlar vardı.Yoksa amiralleri zayıf gören yoktu.Oda Sağ kol örneği diye önümüze Marco koydu savaşta almadığı saldırı kalmayan magma tanklayan adam bir kılıçla kanadı kesildi diye şimdi sınırına geldi hemen.Retcon.Yazar karakterine sahip çıkmazsa bizim yapabileceğimiz birşey yok.
Bak eğlence konusunda bile tartışmaya giriyoruz, bir de ne derdin var diyorsun.

Dalga geçenleri anlıyorum da kılıç lobisi niye savunmuyor bu adamı :D taze kan gelmiş kimse kılını kıpırdatmıyor. Kılıç lobisi sınıfta kaldı. Sempati duyup henüz lobiye dahil olmayanlar izlesin bu durumu :D
Çünkü asıl amacının kılıç koklamak olmadığını düşünüyorlar. Narkotik olabileceğinden şüpheleniyorlardır :D

Bak eğlence konusunda bile tartışmaya giriyoruz, bir de ne derdin var diyorsun.

Çünkü asıl amacının kılıç koklamak olmadığını düşünüyorlar. Narkotik olabileceğinden şüpheleniyorlardır :D
Narkotik markotik ilgisi varsa savunmaları lazım :D Yoksa zümreleşme mi var lobi içinde :hmm:ileri gelen kılıç koklayıcılardan konuya açıklık getirmelerini bekliyoruz.

Kimmiş bu manyaklar say hele :artiz: arttır sen arttır, düşman arttır:mincika:
Sayayım 4 tane Invictus Montana Sodex ve kum kun :D
Dalga geçenleri anlıyorum da kılıç lobisi niye savunmuyor bu adamı :D taze kan gelmiş kimse kılını kıpırdatmıyor. Kılıç lobisi sınıfta kaldı. Sempati duyup henüz lobiye dahil olmayanlar izlesin bu durumu :D
Benle dalga geçtiklerini sanıyorlar sadece. :) Belkide benimle baş edebilmenin tek yolunun işi sulandırmak olduğunu düşünüyorlardır.Örneğin Lucci Nika ile savaşıyor bu gerçeği zihinlerinden silip adama çöp diyebilmek için benim üzerimden belaltına vuruyorlar işi. xD

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık