Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Caps Paylaşımları

Mangada iki karakterin dövüşünde Oda’nın 3 darbe çizdiğini görüp koca vsde sadece bir tarafın diğerine 3 + da değil tam olarak 3 darbe vurduğunu sananlara birşey anlatmama gerek yok.Sadece op değil manga nedir hikayenin hangi kısımlarını anlatır bunlardan bihaberler.Mangalarda 90 dakika gibi kesintisiz maç yayını yapıldığını sanıyorlar.Anime niye var mangadaki boşlukları nasıl doldurur gibi konuları biliyor gibi görünmüyorlar.Ben şimdi dövsem ne dövmesem ne he deyip geçmek lazım. :D
Sen capslere böyle uzun uzun ciddi cevap verince gene üfledi mi lan bu gifi atasım geliyor. :D

Çaldım, ama sor bi niye çaldım.

Çok iyiydi çünkü.

Ayrıca tumblr ne ya

"Mihawk Crocodile'i ciddiye almadı len" diye sayikladılar yıllarca bu forumda. Bir grup da vardı ki bunları yedi yorum üstüne yorum yazdı. Sonra gün geldi Mihawk koşa koşa ortak olmaya gelince "Crocodile çaycı len" ile kendilerini avutuyorlar şimdi de. Aynen yeğenim ondan, yersen kirşen. :D

"Mihawk Crocodile'i ciddiye almadı len" diye sayikladılar yıllarca bu forumda. Bir grup da vardı ki bunları yedi yorum üstüne yorum yazdı. Sonra gün geldi Mihawk koşa koşa ortak olmaya gelince "Crocodile çaycı len" ile kendilerini avutuyorlar şimdi de. Aynen yeğenim ondan, yersen kirşen. :D

Alıntılamadan cevap vermek de yeni moda oldu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık