Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Korsan Avcısı Zoro'nun Kızıl Saç Shanks'la Hesaplaşması

Teori hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    138
Shanks hakkında konuşurlarken Zoro'nun offline olma kısmı hoş bir detay olmuş. İlk karşılaşmalarındaki ''halletmem gereken işler ve bir korsanı arıyorum'' bu ilkine göre daha göz ardı edilebilir detaylar. Ha böyle bir teori için tabiki göz ardı etmeye gerek yok:d
Yalnız burada tıpkı diğer teoriler gibi bazı cevaplar yaratırken aynı zamanda yeni sorular da ortaya çıkıyor. 2 sene boyunca Mihawk ile eğitim yapan Zoro'nun Shanks hakkında bir şeyler duymamış olma ihtimali yok. Özellikle Mihawk'ın shanks-luffy ilişkisini bildiğini biliyoruz. Malum ilk ödül posterini kaptığı gibi soluğu Shanks'ın yanında almıştı.
Güzel bir teori olmuş, baya keyif alarak okudum. Fakat katılmıyorum:d

Babam anam kim benim? Gemide büyüyüp durduk anlat falan demiş işte. O da demiş sen kutsalsın oğlum. O da öğrenince ağlamıştır e-devlette Ermeni çıkan Türko gibi?
asdfaslkşdfj
İlker'in programı mı izledin yoksa.....

O zaman gerçek bir Roger fanı olarak teorimizi atalım ortaya:d
Shanks son adada hastalığına iyi gelecek bir şeyler olabileceğine inanıyordu tüm kalbiyle. Neticede en büyük hazinenin içinde her hastalığı iyileştiren bir ilaç da olabilirdi. Bunun olmadığını öğrenince bütün umutlar o gözlerden gözyaşı olarak akıp gidiyor işte..... ://

asdfaslkşdfj
İlker'in programı mı izledin yoksa.....

O zaman gerçek bir Roger fanı olarak teorimizi atalım ortaya:d
Shanks son adada hastalığına iyi gelecek bir şeyler olabileceğine inanıyordu tüm kalbiyle. Neticede en büyük hazinenin içinde her hastalığı iyileştiren bir ilaç da olabilirdi. Bunun olmadığını öğrenince bütün umutlar o gözlerden gözyaşı olarak akıp gidiyor işte..... ://
O ne programı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık