Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korkularınız?

• Konbuyu başlatan Pretzel
  • Başlangıç tarihi

Hangileri

• Karanlık Korkusu

Kullanılan: 17 13.8%
  • Yükseklik Korkusu

Kullanılan: 42 34.1%
  • Gök Gürültüsü Korkusu

Kullanılan: 3 2.4%
  • Örümcek Korkusu

Kullanılan: 20 16.3%
  • Hayalet vb. Korkusu

Kullanılan: 8 6.5%
  • Sürüngen Korkusu

Kullanılan: 10 8.1%
  • Köpek Korkusu

Kullanılan: 16 13.0%
  • Kapalı Alan Korkusu

Kullanılan: 12 9.8%
  • Ceset Korkusu

• Aşı Korkusu

• Diğer

Kullanılan: 50 40.7%

• Kullanılan toplam oy
    123

Silinmiş Üye

Tekrar uykuya dalabilseydin iyi olurdu ama böylesi insanı perişan ediyor ne yazık ki :/ Yoksa hafif uyku iyi bir şey bence.
Belli saatler olmadigi surece uyuyamiyorum zaten. Yani mesela aksam ustu cok uykum olsa bile normal uyku saatim olmadigi icin mal mal ayakta bekliyorum. :D Eger boyle yeni bir proje donemine veya projede yenilik donemine gelirse bu sorun epey buyuyor. Stres + uykusuzluk daha sonra bayginlik hissi veriyor. 2-3 ay once boyle bir sey yasadim. Cumartesi 11 saat uyudum. Belki spora falan tekrar baslarsam yorgun duser uyurum diye dusunuyorum.

Telefon almak harbiden sıkıntı oluyor. 5 dakika bakiyim diye alıyorsun, sonra bir bakmışsın 1 saat geçmiş. :/
Sosyal medya pek kullanmiyorum da redditte epey zaman olduruyorum. Eger boyle meme sayfalarina denk gelirsem 1 degil 2-3 saat geciyor. :D

Belli saatler olmadigi surece uyuyamiyorum zaten. Yani mesela aksam ustu cok uykum olsa bile normal uyku saatim olmadigi icin mal mal ayakta bekliyorum. :D Eger boyle yeni bir proje donemine veya projede yenilik donemine gelirse bu sorun epey buyuyor. Stres + uykusuzluk daha sonra bayginlik hissi veriyor. 2-3 ay once boyle bir sey yasadim. Cumartesi 11 saat uyudum. Belki spora falan tekrar baslarsam yorgun duser uyurum diye dusunuyorum.

Sosyal medya pek kullanmiyorum da redditte epey zaman olduruyorum. Eger boyle meme sayfalarina denk gelirsem 1 degil 2-3 saat geciyor. :D
Ben de oraya memeler için takılıyorum :D

Anlıyorum. Spor iyi bir fikir bence de. Uykunu düzene sokmanda yardımcı olabilir :good:

Silinmiş Üye

Anlıyorum. Spor iyi bir fikir bence de. Uykunu düzene sokmanda yardımcı olabilir :good:
Valla normalde hafta sonu geldigi zaman bisiklet suruyorum ama kis geldi artik o is yatti. :D Ama son donemlerde epey hareketsizim buyuk ihtimal vucudumda tam yorulmadigi icin bu durum artiyor. Birkac is varsa bitsin artik bir yere yazilir giderim ya. Olmadi ev sporu da is gorur diye dusunuyorum.

Valla normalde hafta sonu geldigi zaman bisiklet suruyorum ama kis geldi artik o is yatti. :D Ama son donemlerde epey hareketsizim buyuk ihtimal vucudumda tam yorulmadigi icin bu durum artiyor. Birkac is varsa bitsin artik bir yere yazilir giderim ya. Olmadi ev sporu da is gorur diye dusunuyorum.
Aslında kışın da sürülür ama havanın durumuna da bağlı biraz :D Aynen olabilir bak. Bende de spor sıkıntısı var maalesef. Hala ne gidebildim ne de evde yapabildim. Olduğum yerde sayıyorum sürekli :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık