Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korkularınız?

• Konbuyu başlatan Pretzel
  • Başlangıç tarihi

Hangileri

• Karanlık Korkusu

Kullanılan: 17 13.8%
  • Yükseklik Korkusu

Kullanılan: 42 34.1%
  • Gök Gürültüsü Korkusu

Kullanılan: 3 2.4%
  • Örümcek Korkusu

Kullanılan: 20 16.3%
  • Hayalet vb. Korkusu

Kullanılan: 8 6.5%
  • Sürüngen Korkusu

Kullanılan: 10 8.1%
  • Köpek Korkusu

Kullanılan: 16 13.0%
  • Kapalı Alan Korkusu

Kullanılan: 12 9.8%
  • Ceset Korkusu

• Aşı Korkusu

• Diğer

Kullanılan: 50 40.7%

• Kullanılan toplam oy
    123
Benden son kan aldıklarında bayılmıştım. Ama korku yüzünden falan değil, tahlil için 5 tüp kan alıcaz dediler "Alabilirseniz alırsınız" dedim. Tansiyonum düşünce elimle "Ben gidiciyim" işareti yaptım, apar topar koltuktan boştaki sedyeye yatırdılar ben yarı baygınken kan almaya devam ettiler. Tüplerin yarısını doldurup saldılar sonra.
Geçmiş olsun :( Çok kötü ya bayılmak. Hiç bayılmadım ama anlayabiliyorum.

Silinmiş Üye

Uyku. Uykudayken etrafimda ne olup bittigini bilmedigim icin nedense tam uyuyamiyorum. Zaten 4-5 saat uyuyorum ama nedense boyle bir an kalkip bakiniyorum. Ilk zamanlar yurtta falan kalmaktan diyordum da suan tek yasiyorum yine ayni sorun var.

Uyku. Uykudayken etrafimda ne olup bittigini bilmedigim icin nedense tam uyuyamiyorum. Zaten 4-5 saat uyuyorum ama nedense boyle bir an kalkip bakiniyorum. Ilk zamanlar yurtta falan kalmaktan diyordum da suan tek yasiyorum yine ayni sorun var.
Bende de buna benzer bir sorun var. Uykum derin olduğu için birinin yanında yattığım da ilk başta bir tedirgin oluyorum. Bir süre uyuyamıyorum vs.. :(

Silinmiş Üye

Bende de buna benzer bir sorun var. Uykum derin olduğu için birinin yanında yattığım da ilk başta bir tedirgin oluyorum. Bir süre uyuyamıyorum vs.. :(
Benim uyku var la yok arasinda bir sey. Kucuk bir ses gelsin o an duyuyorum. Ben de bir sure uyuyamiyorum o beni kotu etkiliyor. Hele bi de saate bakmak icin telefonu falan elime alirsam vay halime. Zaten bir kere kalkinca da tekrar kolay uyuyamayan biriyim. Suanlik sikinti yok ama insallah ilerleyen zamanlarda hayat kalitemi dusurmez.

Benim uyku var la yok arasinda bir sey. Kucuk bir ses gelsin o an duyuyorum. Ben de bir sure uyuyamiyorum o beni kotu etkiliyor. Hele bi de saate bakmak icin telefonu falan elime alirsam vay halime. Zaten bir kere kalkinca da tekrar kolay uyuyamayan biriyim. Suanlik sikinti yok ama insallah ilerleyen zamanlarda hayat kalitemi dusurmez.
Tekrar uykuya dalabilseydin iyi olurdu ama böylesi insanı perişan ediyor ne yazık ki :/ Yoksa hafif uyku iyi bir şey bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık