Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korkularınız?

• Konbuyu başlatan Pretzel
  • Başlangıç tarihi

Hangileri

• Karanlık Korkusu

Kullanılan: 17 13.8%
  • Yükseklik Korkusu

Kullanılan: 42 34.1%
  • Gök Gürültüsü Korkusu

Kullanılan: 3 2.4%
  • Örümcek Korkusu

Kullanılan: 20 16.3%
  • Hayalet vb. Korkusu

Kullanılan: 8 6.5%
  • Sürüngen Korkusu

Kullanılan: 10 8.1%
  • Köpek Korkusu

Kullanılan: 16 13.0%
  • Kapalı Alan Korkusu

Kullanılan: 12 9.8%
  • Ceset Korkusu

• Aşı Korkusu

• Diğer

Kullanılan: 50 40.7%

• Kullanılan toplam oy
    123
Şu yaşımda hala karanlıkta kalınca tedirgin oluyorum. Eskiden resmen tırsıyordum artık tedirginliğe indi. Karanlık dışında yükseklikten korkarım. 5. katın yukarısını kaldırmıyor. ?

Zehirli hayvanlardan (bilhassa yılandan) Yükseklikten (kaçıncı kat olursa olsun fark etmez) Bir de örümcek vb. haşerattan çekinirim (korkudan ziyade iğrenmek de denilebilir).

Haberlerden vs oldu sanırım sosyal korku mu desem insan korkusu mu desem bilemedim ama bir ara dışarı çıkmaya korkuyordum. Kötü bir olaya denk gelirim de müdahale edemem ya da yetemem diye dışarı çıkmak istemiyordum. Onu biraz da olsa atlattım şimdi. Trafikten de korkarım biraz. Hayvanlara dokunmaktan korktuğum için bir de neredeyse hepsinden çekinirim. Olur da birine bir şey olsa veterinere nasıl götüreceğim diye düşünüyorum bazen o da korkutur beni. Korkağın teki olabilirim yani galiba.

yani çok basit şeylere tepkiden bahsedersek eskiden köpeklerden korkuyordum, belki çok az da dar alan korkusu vardı işte onlar da kalmadı.

daha komplike korkularım elbet vardır hepsine hakim değilim ama çoğu bitti sanki. korkuları azcık bencilce bulduğum için tespit ettikçe salmaya çalışıyorum. hayatta kalacak kadar korku yeterli ama bi yandan zihnimi bulandırmaması da lazım böyle ince bi zar şeklinde gibi, şimdilik işe yarar etkilerini kullansam yeter. sonuçta korku gerçek değildir :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık