Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Koca Ana Korsanları vs. Marineford

Hangi taraf alır?

• Kullanılan toplam oy
    93
Üşenmedim açtım baktım öyle bir sahne yok. Shanks şurada geliyor http://www.turkcraft.com/One_Piece/579/13

Burada da meydan okuyor ama kimsede tık yok. Sengoku'nun Akainu'yu durdurması gibi bir şey de yok. Süt dökmüş kedi hepsi. Akainu'nun tek yaptığı ''seni şerefsiz'' demek o kadar. Yoksa ortalıkta bile yok başıma bir iş gelir diye :D
http://www.turkcraft.com/One_Piece/580/9
Bizde onu söylüyoruz zaten akainu gerçekten kızıl köpek tam lakabına yakışır hareket yapıyor ortalık boşken herkes ölecek kral geldiğinde kuyruğu kıstır kaç :D

Bizde onu söylüyoruz zaten akainu gerçekten kızıl köpek tam lakabına yakışır hareket yapıyor ortalık boşken herkes ölecek kral geldiğinde kuyruğu kıstır kaç :D
Sadece o da değil. Kizaru ve Aokiji de aynı şekilde bir yonko ayaklarına gelmesine rağmen ona bulaşmak yerine hala Luffy peşindeler. Bu da gösteriyor ki karşılarında sağlam handikapsız bir yonko olsa cesaret edemeyecekler belki de :D

Denizcileri, hazırlanmış olarak ve kendi mekanında yenme olayı yaş, WB genç olsa bile olamazdı çımki garp ve sengoku'da vardı daha. Ama yonkou mekânına gelirlerse işler değişir, Big Mom'un ancak böyle bir durumda şansı var.

WB'yi oraya handikaplı şekilde yollamak, gücünü kısmak, müttefiklerini ezik göstermek ve senin böyle düşünmeni sağlamak da Oda'nın tercihiydi :D Buldular yaşlı adamı öldürdüler. Sonuç olarak Oda'nın eserini okuyoruz o yüzden ''Oda'nın tercihi'' bir bahane olmuyor. Kime cesaret edemedi işte olan bu :D

O sahneyi atsana bana. Sengoku'nun araya girip Akainu'yu engellediği yeri görmek istiyorum. Tüm WB korsanlarını ''korsan'' oldukları için öldürmek isteyen Sengoku Shanks'a karşı neden Akainu'yu durdursun? Ha o da korkmuş olabilir başımıza bir iş gelir dur diye ama ben öyle bir sahne hatırlamıyorum.
O yaşlı adam dediğin serinin yaşayan en güçlü adamı idi o sırada.Verdiği handikaplar ayrı bir konu.

Shanks geldikten sonra Akainu ortalıkta yok abi gözükmüyor bile :D
Sengoku durdurdu derken önüne atladı minvalinde söylemedim.Orada amir Sengoku ve şenks ile muhatap olan da o.Denizcilerin Şenksin üzerinden tır gibi geçeceği barizken korktular tırstılar demek abesle iştigaldir.

O yaşlı adam dediğin serinin yaşayan en güçlü adamı idi o sırada.Verdiği handikaplar ayrı bir konu.

Sengoku durdurdu derken önüne atladı minvalinde söylemedim.Orada amir Sengoku ve şenks ile muhatap olan da o.Denizcilerin Şenksin üzerinden tır gibi geçeceği barizken korktular tırstılar demek abesle iştigaldir.
Abi Sengoku en son naaş alma olayında araya girdi ondan önce zaten herkes birbirine giriyordu. Denizciler orada girseydi sadece şenks yoktu karasakal tayfası da mevcuttu. Üstüne Marco'larda oradaydı savaşın devam etmesi iki taraf içinde daha fazla kayba yol açıcaktı ama şunu kabul edelim akainu tırstı gitti. Sahneler açık bariz ortada.

Akainu'nun normal şartlarda kimseden çekineceğini sanmıyorum ama o anda Shanks'tan çekinmesi normal. Tam güçte bile Shanks'a diş geçirmek problem iken o yaralı ve yıpranmış haliyle Shanks'ın elinde oyuncak olurdu sadece. Akainu aptal birisi değil, o da gerçeklerin farkındadır.

Abi Sengoku en son naaş alma olayında araya girdi ondan önce zaten herkes birbirine giriyordu. Denizciler orada girseydi sadece şenks yoktu karasakal tayfası da mevcuttu. Üstüne Marco'larda oradaydı savaşın devam etmesi iki taraf içinde daha fazla kayba yol açıcaktı ama şunu kabul edelim akainu tırstı gitti. Sahneler açık bariz ortada.
Abi neyinden tırssın gözünü seveyim.Akainu gibi adamlar hayatını önemser mi sanıyorsun.Bırak şenksi 4 yonkou dikilse karşısına yine geri basacağını sanmıyorum ben bu adamın.En azından birini götürme hesabı yapar orada.

Bu arada şenks magmada yüzerci de gelmiş :artiz:

Abi neyinden tırssın gözünü seveyim.Akainu gibi adamlar hayatını önemser mi sanıyorsun.Bırak şenksi 4 yonkou dikilse karşısına yine geri basacağını sanmıyorum ben bu adamın.En azından birini götürme hesabı yapar orada.

Bu arada şenks magmada yüzerci de gelmiş :artiz:
Gargara yapar tükürür, hatta üstüne de gusül alır. :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık