Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Koca Ana İddiaları

İner mi, İnmez mi?

• Kullanılan toplam oy
    184
  • Anket kapatılmış .
Yok mu soyle delikanli bi playboy abimiz."Bm inerse playboylugu birakip hayatima okama olarak devam edecegim"diyecek biri?

Ilginc...Yaklasik 1 yildir parantez icimde
benzer yazi vardi.Iddialik bi kisim goremedim:sapkali:
"Dünya yuvarlak değildir." demek gibi bir şey benim için. :artiz:

@Daredewill Deal. :good:
Edit: Yani 1 hafta senin istediğin parantez içi ve avatar. Geri kalan 3 hafta boyunca da Foxy'i avatar yaparım. Benim iddaam budur. Hadinin selametle.

Bu maç 0/0 biter. İnerse avatarımı usop yaparım. Ta starda yayınladığı günlerden beri gıcığıma gider.

Tamam. Sen Hem benle hem de Taisho ile iddiaya girdiğin için sen haklı çıkarsan ben 2 hafta istediğin avatarı ve parantez içini kullanacağım.
Ama Luffy değil başkası düşürse yine ben kazanıyorum, bakın onu bilin sonra Lufy demeyin. Kabulüm.
@Taisho ??

@Daredewill Selo yanlış tarafı seçmedik imi 4 kişiymişiz be.:(

@Smo Bahsi arttırıyorum.BM ve Teach yerine Dof ve Charlos sümüklüsünü [ıyyy] avatar yapacam.
Yani 1'e hafta Charlos,Dof,Foxy ve Ivankov'un o vekilini koyacagım avatara:(

Offf bittim ben.
Büyük ihtimal yanlış taraftayız ama olsun, sen bana güven benim kalbim temiz. Dofy gibi işte tek kaldık 1 vs all yapıyoruz.

Ama Luffy değil başkası düşürse yine ben kazanıyorum, bakın onu bilin sonra Lufy demeyin. Kabulüm.
@Taisho ??

Büyük ihtimal yanlış taraftayız ama olsun, sen bana güven benim kalbim temiz. Dofy gibi işte tek kaldık 1 vs all yapıyoruz.
Evet senin tahminlerin hep tutarrdı bu da tutar inş.:(
Yoksa rezil oucaz la.
Düşünebiliyor musun Dofa çöp, aptal diyeceksin.
Ben kutsal malı avatar yapacağım.
Olacak şey mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık