Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Koca Ana İddiaları

İner mi, İnmez mi?

• Kullanılan toplam oy
    184
  • Anket kapatılmış .
Bana diyorsun ki mangayı açıkça inkar et, ban yemeyeceksem kabul ama ben inecek diyen taraftayım.

Bu aramızda özel bir iddaa olur. Bunu detaylı düşünmem lazım.

Ayrıca sen niye Luffy'e güvenmiyorsun, bizim aynı tarafta olmamız gerekmiyor mu? Luffy'nin herkese karşı şansı var diyen sen değil misin?

@Taisho Sende mi bana bilendin?
Evet ama konu bununla alakalı değil. Luffy gözüne BM'yi kestirmedi. Sanji şu an asıl sıkıntı neyse bu önemli değil.

Eğer ki ben haklı çıkarsam Dof çöptür Luffy tek Kraldır yazacaksın. Ayrıca Luffy avatarı kullanacaksın 2 hafta boyunca. Aksi yönde ben bunun zıttını yapacağım?

Evet ama konu bununla alakalı değil. Luffy gözüne BM'yi kestirmedi. Sanji şu an asıl sıkıntı neyse bu önemli değil.

Eğer ki sen haklı çıkarsan Dof çöptür Luffy tek Kraldır yazacaksın. Ayrıca Luffy avatarı kullanacaksın 2 hafta boyunca. Aksi yönde ben bunun zıttını yapacağım?
Sen karıştırma la avatarını ben seçicem parantez içini de ben seçicem 1 ay boyunca o da benimkini seçicek.

Bende BM'nin arc sonu ineceğini düşünmüyorum. Aksi olursa da Toriko'nun 4 kralının avatarlarını sırayla kullanırım:)

La oğlum girsene iddaya ben her türlü okeyim. Ne diyorsan yapacağım 1 ay boyunca avatarlarımı ve parantez içlerimi seçmene 1 ay boyunca izin vericem. Ama sende bana vericeksin. :D
1 hafta olur. 1 hafta da Alpa diğer 2 haftayı zaten ilk mesajda yazdım. Kabul edersen ancak böyle, yoksa 3-4 ay ben ben olamayacağım.
@Alpamis 1 haftalığına kabulüm.

@Daredewill Selo yanlış tarafı seçmedik imi 4 kişiymişiz be.:(

@Smo Bahsi arttırıyorum.BM ve Teach yerine Dof ve Charlos sümüklüsünü [ıyyy] avatar yapacam.
Yani 1'e hafta Charlos,Dof,Foxy ve Ivankov'un o vekilini koyacagım avatara:(

Offf bittim ben.

Sen olayı manipule edemezsin o iş bende raad ol sen. Zaten o kazınırsa seninde iddan otamatik tutacak benim ki daha iyiyyönetimi ele ben alıyorum. ;)
1 hafta olur. 1 hafta da Alpa diğer 2 haftayı zaten ilk mesajda yazdım. Kabul edersen ancak böyle, yoksa 3-4 ay ben ben olamayacağım.
@Alpamis 1 haftalığına kabulüm.
Tamam. Sen Hem benle hem de Taisho ile iddiaya girdiğin için sen haklı çıkarsan ben 2 hafta istediğin avatarı ve parantez içini kullanacağım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık