Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Koby vs. Crocodile

Hangisi Yener

• Kullanılan toplam oy
    180
  • Bu anket kapanacak: .
:) yoo değil. kılıç fanlarına soralım, Cracker Luffy'i kesebildi ama neden delemedi? Croco delmişti. Kanca>Kılıç?
Belki kanca özel gücü olan bir kancadır, hele adı varsa iş bitti. Kanca > Croco derim ben o halde. O yüzden ancak bu gizem açıklanınca sağlıklı bir çözümleme yaparız bu konuda, şimdilik kapalı kutu bu meseleler.

Belki kanca özel gücü olan bir kancadır, hele adı varsa iş bitti. Kanca > Croco derim ben o halde. O yüzden ancak bu gizem açıklanınca sağlıklı bir çözümleme yaparız bu konuda, şimdilik kapalı kutu bu meseleler.
Kanca hakisini çekiyor diyorsun :S belki de çolak kolunun özel gücünü kancaya veriyordur?

Çünkü Crocodile > Cracker. So?
Luffy'nin savunmasını ve plot armoru 2-3 kere aşabilen karakterleri küçümsüyorlar, sonra bilerek rakibinden hasar almış Luffy örneğiyle karşılaştırıyorlar (bellamy). Belli ki hoşuna gitmemiş bi sahne ordan yürüme çabası işte. Croco haterlığı zor.

Mangada sadece çaylaklar ve gelişime açık olanlar gelişiyor.

İvankov ne diyor? '' O gelişen bir çaylakken tanıştık onunla ''.

Bu sözü söyleten çizen Oda, daha ne bekliyorsunuz anlamıyorum şu bunamış/sınırına gelmiş adamdan?

Edit : Lucci ise 28 yaşında genç bir delikanlı ve daha önce new world görmemiş bir karakter ve her an gelişime açık kendiside söyledi '' Ne kadar çalışırsam o kadar güçlenirim '' diye, zoan artısı var adamın bu açıdan gelişmesi şaşırtıcı olmaz ki gelişmiş zaten belli oluyor.
Boş bir haterlık yapıyorsun. Crocodile'ın gelişme ihtimali var di mi sonuçta? Eee niye hala kendi fikrin olan şeyi asla gelişemez şeklinde dayatıp ona göre yorumlar yapıyorsun? Ne tartışma tarzını ne de haterlığını hiç sevmedim.

Forum da hiç formda değil. Az serinin mantığını çözmüş adamlarsınız. Croco'nun bir şeyler için saklandığı, dönüşünde daha güçlü döneceği bariz yav. Niye yanlış ata oynuyorsunuz. Üyelere yakışmıyor.

Boş bir haterlık yapıyorsun. Crocodile'ın gelişme ihtimali var di mi sonuçta? Eee niye hala kendi fikrin olan şeyi asla gelişemez şeklinde dayatıp ona göre yorumlar yapıyorsun? Ne tartışma tarzını ne de haterlığını hiç sevmedim.
Gerçekler ne zamandan beri haterlik olmuş?

Ula diyoruzki adam çaylak değil, İvankov bile onaylamış eskiden gelişen bir çaykakken diye. Daha ne diretiyorsun gelişemez işte adam, dayağını yiyip oturacak köşeye. Serideki en boş adam için kalp kırmaya gerek yok.

Gerçekler ne zamandan beri haterlik olmuş?

Ula diyoruzki adam çaylak değil, İvankov bile onaylamış eskiden gelişen bir çaykakken diye. Daha ne diretiyorsun gelişemez işte adam, dayağını yiyip oturacak köşeye. Serideki en boş adam için kalp kırmaya gerek yok.
Troll müsün yoksa karaktere takık mısın çözemiyorum?

Hala kendi çıkarımlarını dayatıyorsun. Gelişemez, boş adam gibi tanımlar senin fikrin. 1000 karakterli seride Marinefordda o kadar iş yapan adam mi en boş? Saçma sapan şeyler yazıyorsun kusura bakma. Ortada tartışacak bir şey bile yok ki. Çünkü ya amacın trollük yapmak ya da takıntılı bir üyesin. Hala gelişemez dayak yiyip yiyip oturacak diyorsun. :(

Troll müsün yoksa karaktere takık mısın çözemiyorum?

Hala kendi çıkarımlarını dayatıyorsun. Gelişemez, boş adam gibi tanımlar senin fikrin. 1000 karakterli seride Marinefordda o kadar iş yapan adam mi en boş? Saçma sapan şeyler yazıyorsun kusura bakma. Ortada tartışacak bir şey bile yok ki. Çünkü ya amacın trollük yapmak ya da takıntılı bir üyesin. Hala gelişemez dayak yiyip yiyip oturacak diyorsun. :(
Hemen saldırı zaten.

La adamın yaptığı iş ne? Luffy tarafından küskü yiyor mf'de, Beyazsakal'ın oraya daha yaklaşamıyor, sonra Jozu tarafından şutlanıyor, son anda Doffy tarafından kurtarılıyor Jozu'nun elinden, sonra kendisini kurtaran adama artislik taslıyor ama Doffy bunu zaten elleme niyetinde değil, sonra sonra 5 para etmez infazcıları kesiyor, sonra Mihawk'a atar yapıyor.

Sonuç? Kime ne etmiş ne başarmış? Mr3 bile onun yaptığını daha iyisiyle yaptı ( Ace'i Sengoku'nun elinden aldı resmen ) Buggy'de gayet Jinbei ile Luffy'i Law'ın gemisine fırlattı ( Hemde Akaiunu'nun magma yumruğundan kaçtı adam ) . Mihawk'a da atar yaptı Buggy. Ne diyelim yani Buggy'de çok güçlü adam mı?

Bir kendinize gelin yav, Crocodile Oda'nın değer verdiği bir adammış, yok mf'de sinyaller verildi güçlü gelecek o zaman göreceksiniz tarzı şeyler söylemekten başka ne yaptınızda gelmiş yorumlarıma bana troll diyorsunuz. Çok dolu yorumlar cidden sizinkilerde.

Rütbeler gücü oluşturmuyor işte. Coby bir istisna en azından :good:

Ayrıca Crocodile'ı yenmek için Kaptan rütbesi yeterli zaten, 2 yıl sonraki Tashigi, atlama öncesi Smoker her türlü öperler Croco boyu.
2 yıl sonraki Tashigi değil Croco'yu,Daz Bones'ı yenemez.Monet'in tokatladığı karakter Croco'yu nasıl alıcak hacı :d

Hemen saldırı zaten.

La adamın yaptığı iş ne? Luffy tarafından küskü yiyor mf'de, Beyazsakal'ın oraya daha yaklaşamıyor, sonra Jozu tarafından şutlanıyor, son anda Doffy tarafından kurtarılıyor Jozu'nun elinden, sonra kendisini kurtaran adama artislik taslıyor ama Doffy bunu zaten elleme niyetinde değil, sonra sonra 5 para etmez infazcıları kesiyor, sonra Mihawk'a atar yapıyor.

Sonuç? Kime ne etmiş ne başarmış? Mr3 bile onun yaptığını daha iyisiyle yaptı ( Ace'i Sengoku'nun elinden aldı resmen ) Buggy'de gayet Jinbei ile Luffy'i Law'ın gemisine fırlattı ( Hemde Akaiunu'nun magma yumruğundan kaçtı adam ) . Mihawk'a da atar yaptı Buggy. Ne diyelim yani Buggy'de çok güçlü adam mı?

Bir kendinize gelin yav, Crocodile Oda'nın değer verdiği bir adammış, yok mf'de sinyaller verildi güçlü gelecek o zaman göreceksiniz tarzı şeyler söylemekten başka ne yaptınızda gelmiş yorumlarıma bana troll diyorsunuz. Çok dolu yorumlar cidden sizinkilerde.
Tartışmayacağım kusura bakma hala çok taraflı yazıyorsun sadece kötü yanlarına bakıyorsun. Croco'dan başka bir şeyi forumda tartışmamışsın. Var sende bi iş.o_O

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık