Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Koby vs. Crocodile

Hangisi Yener

• Kullanılan toplam oy
    180
  • Bu anket kapanacak: .
Ne demişti de o haklı diyorsun ?
Yani ben Crocodile'ın 2 yıl önceki Bellamy etmediğine inansam bu seriyi ciddiye almam. Çünkü madem Bellamy etmiyor ne diye bu kadar tantana yapıldı, koskoca Saga ayrıldı öncesi ve sonrasıyla 100 küsür bölüm. Bariz şekilde Marineford ve öncesinde gücü de vurgulandı.

Madem Bellamy etmiyor, üzerine tartışmaya bu seriye hit kazandırmaya gerek yok. Bu kadar saçmalıksa bu seri kasmayalım yani.

Quasar'ın ne söylediğini biliyorsun MT'de benden uzun süre takıldın, moderatörlük yaptın.:/

Nw ye yeni girecek bir adamın nw'de takılan bir adam karşısındaki hali;
Bu da aynı adamın en övündüğü halinde NW'deki seviyesi;
Dayak yedikleride Yonkounun plebleri.

Bu örneği logia - grand line - new world üçlemesini örneklemek için attım.

Ben Crocodile'ın ciddi anlamda 2 yıl sonraki Bellamy'den dayak yiyeceğine eminim. Bellamy '' Spring Hopper '' gelişmiş atağıyla Luffy'nin kokalı karnını deldiğinden feci bir şekle sokar Crocodile'ı. Hız anlamındada güç anlamındada Alabasta Luffy'i katlar Bellamy.

Muhtemelen olacaklar şunlar ;

Croco - Benim kim olduğumu bilmiyorsun.
Bellamy- Spring Hopper! Bam güm bam güm.

Bir süre sonra Bellamy'nin hızına yetişemeyen Croco ve aldığı darbeler sonucunda yerde baygın bir şekilde yatarken..

Yani ben Crocodile'ın 2 yıl önceki Bellamy etmediğine inansam bu seriyi ciddiye almam. Çünkü madem Bellamy etmiyor ne diye bu kadar tantana yapıldı, koskoca Saga ayrıldı öncesi ve sonrasıyla 100 küsür bölüm. Bariz şekilde Marineford ve öncesinde gücü de vurgulandı.

Madem Bellamy etmiyor, üzerine tartışmaya bu seriye hit kazandırmaya gerek yok. Bu kadar saçmalıksa bu seri kasmayalım yani.

Quasar'ın ne söylediğini biliyorsun MT'de benden uzun süre takıldın, moderatörlük yaptın.:/
Crocodile'ın savaşta yaptıklarını, o meyveyi yemiş random bir kişi de yapabilir. Giriş seviyesindeyken, Paramecia türleri gibi kullanımlarında yaratıcılık ya da zeka gerektirmiyor Logia meyveleri. Onu MVP yapabilecek olan; amirali kesmesi, infazcıları öldürmesi gibi şeyler gücü açısından övünülecek şeyler değil o yüzden.

Dof , Croco'ya köpek bile çekmiyor muhtemelen, başka bir sebepten dolayı Croco'ya yaklaşıyor adam ( Croco önceden kadındı diyoruz, Doflamingo'da eskiden ondan hoşlanıyordu diyoruz ama boşa diyoruz sanırım )

Dof'un gelini Crocodile :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık