Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Koby vs. Crocodile

Hangisi Yener

• Kullanılan toplam oy
    180
  • Bu anket kapanacak: .
Beni seçemezsin ben Mewtwo olduğum için poke topu atamıyorsun.Başkasını dene. :D
Çağır bir Squirtle tek atsın şu garabete bu yazdıklarına gerek yok.:hhh:
:D
Onlar yoluna gidebilsinler de saldırıyı sonra yaparlar. :hhh:
Emircigim şaka bi yana hazır seni bulmuşken sana sorayım.Sence şu vslerin sonucu ne olur?
Coby vs Enel
Croco vs Enel (burada kim kazanirdan ziyade hangisi genel anlamda daha güçlüdür demek istedim)

@serimu

Yalnız haklı olduğun bir nokta var ki pokemon gibi karakter.Suya karşı zayıf ateşe karşı güçlü falan onun şemasını bulup Croco'yu artık öyle yorumlamak lazım.Kendisi bir pokemon çünkü.:hhh::hhh:

:D

Emircigim şaka bi yana hazır seni bulmuşken sana sorayım.Sence şu vslerin sonucu ne olur?
Coby vs Enel
Croco vs Enel (burada kim kazanirdan ziyade hangisi genel anlamda daha güçlüdür demek istedim)
Enel de Croc da Coby'e el öptürür.

Croc daha güçlüdür Enel'den. Serinin başlarında olan Alabasta'yı değil MF'yi baz alirsam Jozu saldırısı yiyen Enel hayal edemiyorum. He Oda bir noktada onu da farkli seviyede getirebilir fakat o hayaline kavuştu yani daha güçlü göstermesi için bir sebep yok. Bunun dışında seri içinde nasıl daha güçlü olunabileceğini görüyoruz zaten.
Enel Mavi denizde olsa daha fazla güçlü olabilirdi.

Üye silindi 1004

O kadarda değil, Coby bir kor-amiral olsun önce
Çocuk kor-amirallerden çok daha hızlı hareket ediyor. Koramiral tayfayı çoktan geçmiş. Eğiten adam Garp zaten aşıp gitmiştir. İki yıl boyunca Garp, Usopp’u eğitse Usopp gider Kata’ya tek atar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık