Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Knight Online

• Konbuyu başlatan Jaycee
  • Başlangıç tarihi
Oynayalı o kadar çok oldu ki flame rock kısmı aklımda kalmış bir tek. Nova yı da sallamıştım. :D Zamanında enayiyken bir kez kandırılmıştım ne koymuştu ya. Arkadaşın zırhını dupelicez diye kaptırmıştım. Hatırladıkça gülüyorum. :D

AndHony

oyunu bırakmak için itemleri avrilde yakıcaktım ilk denememde +7 raum +8 e direk geçti hiç birşey yakamdım trina kullanmadım serverin ilk 8 raumu bendeydi :D eski ko çok güzeldi ya

Türklerin bir oyunu nasıl hileyle hurdayla hırsızlıkla nasıl baltalayaniliriz çalışmasının en başarılı örneğidir ko. 13 sene önce kopxtan hırsızlıktan dolayı bırakmıştım oyunu şimdiki halini düşünemiyorum bile

En son mage kastım yeni açılan bir serverda 65 leveldim o zaman en son 70 +8 full set dupe yapmıştım itemler silinmesin diye kopyalarını yakmıştım :D harbiden herkezinki silindi benimkiler kaldı sağlamdım o zamanlar :D ama sonra char çalındı bi hafta önceki teklife satsaydım çok güzel olucaktı sonra bıraktım. ömrümden çaldığı onca zamanı saymazsak güzel oyundu ama keske oynamasaydım :(

Son charımda serverın en zengin warioru benim gibi ofansif item kasıyordu. O zamanın parasıyla sadece küpelerime 600-700 tl lik gb önermiştide vermemiştim. +2 opal earring vardı 2 tane, tanesi 16 str veriyor çok güzel item. Sonra 6 ay sonra falan sıkılıp çok daha ucuza satmıştım :(

Türklerin bir oyunu nasıl hileyle hurdayla hırsızlıkla nasıl baltalayaniliriz çalışmasının en başarılı örneğidir ko. 13 sene önce kopxtan hırsızlıktan dolayı bırakmıştım oyunu şimdiki halini düşünemiyorum bile
Bişeyide Türklere yıkmayın be hacı.Bütün koxpların temeli yabancı ülkeler.Ko oyun itibariyle koxp ve hile odaklıydı.Yönetim bile engellemiyorken bunu Türklere yıkmak nedir.

Bişeyide Türklere yıkmayın be hacı.Bütün koxpların temeli yabancı ülkeler.Ko oyun itibariyle koxp ve hile odaklıydı.Yönetim bile engellemiyorken bunu Türklere yıkmak nedir.
Şirkette dandikti. El altından item vs satıyorlardı. Ama bizimkilerde nerde hile hurda çalma vs onun peşinde koştular. Koca oyunun %5 i dürüstçe oynamıştır oyunu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık