Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Knight Online

• Konbuyu başlatan Jaycee
  • Başlangıç tarihi
Türkler çıkarmadıda türkler kullandı hatta tüm slotları bunlarla doldurdular zamanında benim gibi normal karakter kasan adamlar slot bulupta oyun oynayamıyordu level kasmak için. Şwhir meydanında para dilenen gene türkler pazar fiyatlarını yükselten gene türkler item çalan karakter çalan gene türkler kopya itemleri pazarda çalan gene türkler ve bu bahsettiğim ben 18 yaşındayken gerçekleşen olaylardı hele bi yerde bug varsa allah diyorum yani ne ordan item düşürebilirdin ne lvl kasabikirdin nede itwm düşürebilirdin nerde kopxcu türk var çarı yerleştirirdi oraya.

Hayatımın en güzel yılları diyebilirim :D 10 sene oldu sanırım. 22 yaşına geldim halen pvp serverlerda arada sırada oynadıgım oyundur. PK yapmanın en zevkli olduğu oyun..

Roronoa Zoro

Knight deyince aklıma random parti isteği atıp alev novası atan golemlerin oraya ışınlayan mageler geliyor. :(
Sinirlenince onu çok yapardım. Partiye almazlardı, kin tutardım. Sonra itemli mage charıyla gelirdim. Hepsini goleme çekerdim. :/ Skeleton, ape slotu dolu oluyor diye okçuyla ta Kalluga'dan 3-4 tane tw çekerdim. :/ Npt yapanların işini bozardım, gider hepsini keserdim. :/ Mageyle Melee klanına girerdim, Brahman slotunda kasılırdım. Plat pre çekmiştik, 2 hafta slotu almak için clanca 7/24 3-4 k expe katlanmıştık. İnada binmişti iş. En sonunda mage clanına girdim, eslantta ki tüm canavarları alanla dönüyorduk. Sonra bıraktık, charın şifresini bile unuttum. Bir sene sonra pvp servere başladık, uskoyla aynı olan serverler var. Pvp'de epey fazla oynadık, 4-5 partiyle cz ye çıkıyorduk. Millet patates oluyordu. Millet askere falan gitti, clan dağıldı onu da bıraktık. En sonunda tekrar uskoya başlayayım dedim geçen aylarda. Gb ve pre aldım, char üç gün sonra soyuldu. Gene bıraktım.

Ortaokuldayken oynuyordum da ne kadar rezil bir oyunmuş da ben bunu oynamışım diye düşünüyorum. Lisede ara ara Private Server'larda takılıyorduk bir kaç grupla iyi olmuş az oynadığım. Resmen cahillikten güzel bilmişim şu oyunu.

oyunu bırakmak için itemleri avrilde yakıcaktım ilk denememde +7 raum +8 e direk geçti hiç birşey yakamdım trina kullanmadım serverin ilk 8 raumu bendeydi :D eski ko çok güzeldi ya
hangi server ve nick neydi ? aynı durum bir arkadaşıma da olmuştu da :D
Bu arada muhabbetleri okudum eski günlere döndüm yine :)

En son 2 sene önce pvp server oynarken 1 hafta gece gündüz np kasmıştım. 50k fln kasmıştım , köşeli S harfi çıkarınca bıraktım tabi. Her zaman mage oynardım.

Ayrıca niye bilmiyorum japon server oynardık arkadaşlarla.Yerlerin isimlerini bilmezdik 1 ' in 2 sine git falan derdik. :rolleyes:

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık