Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Knight Online

• Konbuyu başlatan Jaycee
  • Başlangıç tarihi
Her görüşümde gerilere götürüyor bu konu :( Bütün tayfa maçtan sonra ko atalım diye cafeye giderdik ama bilirdik 1 saat oturcaz 45 dakikası servera girme çabası ile geçecek. O son 15 dakika oynar masadan mutlu kalkardık gene de.. Evinde olan şekil yapardı gece boşken kasarım olm diye..

Her görüşümde gerilere götürüyor bu konu :( Bütün tayfa maçtan sonra ko atalım diye cafeye giderdik ama bilirdik 1 saat oturcaz 45 dakikası servera girme çabası ile geçecek. O son 15 dakika oynar masadan mutlu kalkardık gene de.. Evinde olan şekil yapardı gece boşken kasarım olm diye..
Biz yeni pc almıştık bunun en populer dönemlerinde,multi ko ile 9 aynı hesaba koxp kurar sabaha kadar 59a kasardım.Hİçbirinde de item yoktu.Tek işim 59da hesap kasıp bırakmaktı :D.Gb alamıyodum o zamanlar çok fazla.Hayatımda ezik olarak tamamladığım ilk oyundur heralde :D.Yaşım ufaktı,gb alamıyodum.Oyunu da level kasmaktan ibaret sanıyodum.

Şu oyunda resmen bebek adamlarıyla ilerledim ya. 5 - 6 yıl falan aralıklarla oynadım her oynadığım char öncekinden daha iyi durumdaydı en son zirvede bıraktıydım :D Charın itemlerini satmıştımda kendisini satmaya kıyamadım. Hala krowaz ve +7 görev kalkanıyla yatıyor paşam :D

Knight deyince aklıma random parti isteği atıp alev novası atan golemlerin oraya ışınlayan mageler geliyor. :(

Knight deyince aklıma random parti isteği atıp alev novası atan golemlerin oraya ışınlayan mageler geliyor. :(
Alev novası atan golem yok karıştırıyorsun. Flame rock var onlar melee vurur. Alev novası atan volcanic rock var oda boss zaten. Ft lerde ve boss eventlerde çıkar, 4-5 k oturdur :D Az kesmedim namuzsuzu :D

Anvilden hiç gerçekten mutlu sonla ayrılmadım. Bastığım en iyi item +8md +6 chaos nebiros birde +7 görev kalkanı :( Arkadaş görev kılıçlarını ayrı ayrı +3 ve +4 rebirth geçirmişti ayı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık