Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kimler Amiral Olabilir?

@sensey peki Sağ Kollar koramiral olsaydı, bu yeni iki Amiral adayı gibi lakapları olur muydu ? Pempe Domuz, Kızıl Köpek, Sarı Maymun gibi.

Ben bir kaç tane uydurdum :D

"Mor Akrep" Magellan
"Mavi Anka" Marco
"Pembe Yılanbalığı" Katakuri
"Kara Kartal" King
"Sarı Ejderha" Sabo
"Kara Şahin" Mihawk
"Kahverengi Orangutan" Oden
"Kırmızı Köpekbalığı" Shiryu
Kata çok sevimli olmuş

Anladım hocam olabilir. Yani ben Amiral adaylarını güçlü buluyorum ama sağ kollardan güçlü olmalarını asla beklemiyorum sağ kollar olamazsa olası açıklıkta Amiral adayları da o konuma getirilmezdi o zaman. Çünkü Sabo'ya bakıyorum yanındaki çöplerle 2 Amirale karşı savaşıyor be Issho'ya önemli ölçüde zarar veriyor. Sağ Kollar olamazsa, Amiral adayları da olamazdı bana göre.
Bu Tokikake ve Gion hakkında net bir şey olmadığı için bir şey diyemem ama benim Amiral adaylarının seviyesi sağ kol ve Amiraller arasındaki ince çizgi olmalı. Bunlara da Yamato'yu, Sabo'yu örnek verebilirim. Ya da Zoro'nun Wano sonu hali. Amiraller ve sağ kollar arasında bir güç aralığı var benim gözümde ve onlarda bu sayılabilecek kişilerdir bence. Ayrıca sağ kollar arasında da değişken güçler olabilir. Beckman ve Shiryu mesela tatmin edici güçte çıkabilir ama şu gördüğümüz sağ kollar bana amiral olabilme potansiyelini veremediler. O gücü hissettiremiyorlar bana.

Tabi bu kişinin amiralleri nasıl bir güçte gördüğüne bağlı. Ben yonkoulara bir tık daha yakın gördüğüm için sağ kolları bu yüzden aday olarak göremiyorum.

@sensey peki Sağ Kollar koramiral olsaydı, bu yeni iki Amiral adayı gibi lakapları olur muydu ? Pempe Domuz, Kızıl Köpek, Sarı Maymun gibi.

"Mor Akrep" Magellan
"Mavi Anka" Marco
"Kara Kartal" King
"Sarı Ejderha" Sabo
"Kara Şahin" Mihawk
Oden kısmı güldürdü :D

Bu Tokikake ve Gion hakkında net bir şey olmadığı için bir şey diyemem ama benim Amiral adaylarının seviyesi sağ kol ve Amiraller arasındaki ince çizgi olmalı. Bunlara da Yamato'yu, Sabo'yu örnek verebilirim. Ya da Zoro'nun Wano sonu hali. Amiraller ve sağ kollar arasında bir güç aralığı var benim gözümde ve onlarda bu sayılabilecek kişilerdir bence. Ayrıca sağ kollar arasında da değişken güçler olabilir. Beckman ve Shiryu mesela tatmin edici güçte çıkabilir ama şu gördüğümüz sağ kollar bana amiral olabilme potansiyelini veremediler. O gücü hissettiremiyorlar bana.

Tabi bu kişinin amiralleri nasıl bir güçte gördüğüne bağlı. Ben yonkoulara bir tık daha yakın gördüğüm için sağ kolları bu yüzden aday olarak göremiyorum.
Ben Amiralleri, Sağ Kollara değil, İmparatorlara rakip görürüm :) Rayleigh, Oden ve Mihawk dışında Amiral yenebilecek İmparatorlar dışında adam yoktur. Ama Sağ Kollar top tierın hemen altındaki adamlar gayet aday gösterilebilir tabi görüş farklılığı yanılıyorda olabilirim. Sağ Kolları yenen İmparator veya İmparator Adayı olarak gösterildiğinden en tepeye giriş seviyesi seviyesi olarak görülebilir.

"Mor Akrep" Magellan
"Mavi Anka" Marco
"Kara Kartal" King
"Sarı Ejderha" Sabo
"Kara Şahin" Mihawk
Mavi Anka yakışmış. Oden güldürdü. :)

Ben Amiralleri, Sağ Kollara değil, İmparatorlara rakip görürüm :) Rayleigh, Oden ve Mihawk dışında Amiral yenebilecek İmparatorlar dışında adam yoktur. Ama Sağ Kollar top tierın hemen altındaki adamlar gayet aday gösterilebilir tabi görüş farklılığı yanılıyorda olabilirim. Sağ Kolları yenen İmparator veya İmparator Adayı olarak gösterildiğinden en tepeye giriş seviyesi seviyesi olarak görülebilir.
Luffy'nin imparator olarak gösterilmesi tamamen şişirme bir durum Morgan tarafından. Zaten kendi diyor. 2 komutanı yendi, bölgesine girdi tahtına göz dikti falan. Ayrıca büyük hasır şapka filosununda bilgisi bu haberde ortaya çıkıyor. Orada sadece komutan yendi diye imparator adayı olarak göstermiyorlar. Büyük bir filosunun olması da buna bir etken. Germa'yı, Bege'yi emri altına alması diye yazması da bir etken. Bütünüyle bir itibar yükseltmesi yapıyorlar Luffy'e. Güç anlamında değil bence ki öyle olsaydı imparator adayı adam ya da imparator olarak gösterilen adam Kaido'yla ilk karşılaşmasında bu kadar kolay tek yemezdi. WCI sonu Luffy sağ kol ayarına geliyor ve bu Luffy Kaido'yla ilk karşılaşmasında nasıl hale geldiği ortada. :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık