Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kimler Amiral Olabilir?

Doldurmazlar çünkü güvenmiyorlar bence güçlerine. İshoo ve Ryokugyu bu yüzden geldi zaten. Güvendikleri zaman doldurmuşlar zaten. Saka, Kuzan ve Borsalino denizcilerin bünyesindeydi hep. Koramiral olarak gördük bu adamları ve sonrasında amiral pozisyonuna getirildi. Eğer bu koramirallerin gücüne güvenselerdi İshoo ve Ryokugyu'yu getirmek için yasa çıkarmazlardı.
O zaman Issho ve Ryoyu bulamasalardı Amiral adaylarını, getirirler miydi ? Bildiğin üzere Amiral adaylarının da Amiraller gibi kendilerine has lakapları var.

O zaman Issho ve Ryoyu bulamasalardı Amiral adaylarını, getirirler miydi ? Bildiğin üzere Amiral adaylarının da Amiraller gibi kendilerine has lakapları var.
Bulamasalardı getirirlerdi tabii ki. Aday olabilecek potansiyelleri varsa güç olarak da demek ki güven verebiliyorlar ama neden gelip gelmediklerini bilemem. Belki bu ikisi istemedi amiral olmak ya da hala istedikleri seviyeye uygun görmediler. Daha korkutucu, Dof'un dediği gibi güç olarak ''canavar'' sayılabilecek adamları getirmek istediler. Bu yüzden bu yasa sayesinde yeni 2 amiralimizi buldular. Eğer hiç bir sorun olmasaydı, bence eski amiraller gibi direk rütbe atlatırlardı Tokikake ve Gion'a.

Son düzenleme:
zorlamasalar bile hepsine şeytan meyvesi teklifi yapıyorlar mıdır ?
Bazı Cp9 üyelerine bile meyve veriyorlarsa amiral olacak kişinin meyvesi yoksa bence kesinlikle meyve teklif ediyorlardır.
İmparatorların üç Elit Komutanları bu mevkiye gelebilir miydi ?
Seri sonu Shiryu'yu saymazsak hiçbirinin gelebileceğini sanmıyorum.
peki elde düzgün amiral adayı olmasaydı yine sayı 3 kişiye tamamlanır mıydı ?
Belki Sırf koltuk doldursun diye amiral ayarı olmasa da birkaç tık düşük seviyede adam koyarlardı büyük ihtimal.

Eline sağlık güzel konu olmuş :good: bende son zamanlarda düşünüyordum bu konu hakkında.

Bulamasalardı getirirlerdi tabii ki. Aday olabilecek potansiyelleri varsa güç olarak ta demek ki güven verebiliyorlar ama neden gelip gelmediklerini bilemem. Belki bu ikisi istemedi amiral olmak ya da hala istedikleri seviyeye uygun görmediler. Daha korkutucu, Dof'un dediği gibi güç olarak ''canavar'' sayılabilecek adamları getirmek istediler. Bu yüzden bu yasa sayesinde yeni 2 amiralimizi buldular. Eğer hiç bir sorun olmasaydı, bence eski amiraller gibi direk rütbe atlatırlardı Tokikake ve Gion'a.
O zaman Tokikake ve Gion, Sağ Kollardan güçlü diyorsun. Çünkü benim sorum Issho, Ryo, Gion ve Tokikake gibi adamların piyasada olmadığını varsayalım kimler gelebilirdi şeklindeydi...

Bence Amiral olmak için gerekli en büyük etkenler fiziksel güç ve zihinsel sağlamlık. Burada sadece haki, meyve vb. ile hiçbir şey olmaz. Yeri geldiğinde depreme kafa atmak, yeri geldiğinde 10 gün savaşacak kadar dayanıklı ve kararlı olmak lazım. Big Mom birçok açıdan Amirallerden ileride ama soğuk kanlı değil.

Bana kalırsa çok net Amiral olabilecek kişiler: Shanks, Mihawk, Teach denilebilir.

Novalardan da Prime Law'ı Amiral olarak düşünebiliyorum ilk olarak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık