Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kimler Amiral Olabilir?

Bence Amiral olmak için gerekli en büyük etkenler fiziksel güç ve zihinsel sağlamlık. Burada sadece haki, meyve vb. ile hiçbir şey olmaz. Yeri geldiğinde depreme kafa atmak, yeri geldiğinde 10 gün savaşacak kadar dayanıklı ve kararlı olmak lazım. Big Mom birçok açıdan Amirallerden ileride ama soğuk kanlı değil.

Bana kalırsa çok net Amiral olabilecek kişiler: Shanks, Mihawk, Teach denilebilir.

Novalardan da Prime Law'ı Amiral olarak düşünebiliyorum ilk olarak.
Yani, Dışarıdan sağlam güçte birini bulamadan Amiral poziyonundaki boşluk devam ederdi değil mi ? .. Peki Tokiake ve Gion, Issho ve Ryo bulunmasaydı yerlerine geçebilir miydi ?

He pardon canım ben direk konuya daldım o zaman Amiral adaylarından Gion falan Amiral olabilirdi ama onlarda elenmiş şıklarda Fuji ve Ryo büyük ihtimal bunlardan güçlü.
Peki dışarıdaki herkesin boşta olduğunu varsayalım ve yeni gelmiş iki amiral ve iki amiral adayı koramiral piyasada yok şeklinde düşünelim. Sence Denizciler kimleri Amiral pozisyonu için düşünürdü ? Teklif götürürdü ? Sağ Kollar, Diğer İmparator komutanları ? Weevil, Mihawk, Magellan.. vs vs..

Bu arada Vice lardan Momonga ve Onigumo amiral olsa hoşuma giderdi açıkçası.
Momonga şerefli namuslu adam, Onigumo da usul biliyor Marco yu punduna getirip kelepçe takmıştı emirlerini sorgulayan askerlerin kafasına sıkmıştı. Bir tarzı var en azından ve Örümcek Zoan ı önü çok açık meyve bence

Yani, Dışarıdan sağlam güçte birini bulamadan Amiral poziyonundaki boşluk devam ederdi değil mi ? .. Peki Tokiake ve Gion, Issho ve Ryo bulunmasaydı yerlerine geçebilir miydi ?
Bilmediğimiz denizciler vardır illa. Örneğin Vergo MF'de olsa çok büyük etkiler yapardı ama sonradan tanıdık. Güçlü bir karakter de yok desek CP'den vb. birisi gelebilirdi herhalde. Magellan'ı mekanından çıkartmazlar çünkü işinde en iyisi. İçeriden veya dışarıdan sağlam birisi gelmezse kadro boş kalırdı bence. Oraya Kizaru'dan alt seviyede birisi gelirse Amiral ağırlığı kaybolurdu tüm dünyada.

Peki dışarıdaki herkesin boşta olduğunu varsayalım ve yeni gelmiş iki amiral ve iki amiral adayı koramiral piyasada yok şeklinde düşünelim. Sence Denizciler kimleri Amiral pozisyonu için düşünürdü ? Teklif götürürdü ? Sağ Kollar, Diğer İmparator komutanları ? Weevil, Mihawk, Magellan.. vs vs..
Weevil eğer gerçekten eski WB'nin prime'lığı varsa buna net götürürlerdi, Mihawk seviyesi belirsiz ne kadar dalga geçmek amaçlı yersek de bu herifi buna da götürebilirlerdi ve Magellan meyvesinden ötürü olabilirdi ama en güçlü aday Weevil ve Mihawk.

Bu arada Vice lardan Momonga ve Onigumo amiral olsa hoşuma giderdi açıkçası.
Momonga şerefli namuslu adam, Onigumo da usul biliyor Marco yu punduna getirip kelepçe takmıştı emirlerini sorgulayan askerlerin kafasına sıkmıştı. Bir tarzı var en azından ve Örümcek Zoan ı önü çok açık meyve bence
Oniguma favori Koramiralim başka birinin de sevmesi, ilgisini çekmesi hoşuma gitti :) ben kendisini en güçlü Koramiraller olarak görüyorum bakalım..

Bilmediğimiz denizciler vardır illa. Örneğin Vergo MF'de olsa çok büyük etkiler yapardı ama sonradan tanıdık. Güçlü bir karakter de yok desek CP'den vb. birisi gelebilirdi herhalde. Magellan'ı mekanından çıkartmazlar çünkü işinde en iyisi. İçeriden veya dışarıdan sağlam birisi gelmezse kadro boş kalırdı bence. Oraya Kizaru'dan alt seviyede birisi gelirse Amiral ağırlığı kaybolurdu tüm dünyada.
Ben bu arada Goroseilerin Marco'yu İmparator yapmayı düşünmelerinden ötürü, sağ kolların o pozisyona göz kırpabileceğini düşünüyorum. Daha aşağısı kesmez tabi.. Sağ Kollar, Kizaru kadar güçlü değiller ama mevkiyi kötü göstermezlerdi bence. Katakuri gibi donanımlı, Marco gibi savunması top tier bir karakter fazla sırıtmaz gibi.

Ben bu arada Goroseilerin Marco'yu İmparator yapmayı düşünmelerinden ötürü, sağ kolların o pozisyona göz kırpabileceğini düşünüyorum. Daha aşağısı kesmez tabi.. Sağ Kollar, Kizaru kadar güçlü değiller ama mevkiyi kötü göstermezlerdi bence. Katakuri gibi donanımlı, Marco gibi savunması top tier bir karakter sırıtmaz gibi.
Katakuri genç olsa gelişirdi çok rahat, Amiral seviyesine de ulaşırdı. Yaşını ve şu anki seviyesini düşününce bence Amiral yapmazlardı onu. 100 bölüm önceki Luffy tokatlıyor adamı. Yine de birçok özelliği ile Amiral imzası taşıyor Katakuri. Keşke 10 yaş genç olaydı. Dediğin örneğe Sabo uyar mesela. Ona yatırım yapsalar zaten birkaç yıla koltuğunun hakkını verir.

Amiral bulunmasaydı Sengoku ve Garp aktif göreve devam ederdi yine. Adamların tüm hayatı bu organizasyon. Öylece bırakmazlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık