Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kimetsu no Yaiba (Demon Slayer)

@amaneden @Bexy

Sağolun. Diyeceksiniz ki bu kadar soracağına niye açıp bakmadın hemencecik? :ehe: Evde değilim mobilden bakamıyorum pek ama en azından arkadaşa söylerim şimdi bölümleri indirmesi için. :/ Geldiğimde de oturur izlerim mis gibi.
İlk bölümde trenle alakalı şeyler vardı galiba ama sonrasında arkın isminde de olan "red light district" kıvamında bir yere geçiliyor. Biraz yavaş başlıyor ark ama sonradan vites yükseliyor sanırım. Son çıkan bölüm iyiydi.

Bu haftaki bölüm güzel olmuş. Zaten seride savaşları dolandirmadan direk çizdikleri için kaymak gibi ilerliyor. Tengen ile üst 6 arasındaki savaşta iblis avcılarının ne kadar güçlü olsalar da iblislere karşı hep zorlanacağı fikri iyi lanse edilmiş durumda. Tanjiro nun her işi yaparken açıklama yapması ve sanki hep zorla hareket ediyor gibi davranması biraz can sıkıcı. Manga'da çok dikkat etmemiştim ama anime de abartmışlar. Artık gyomei ve sanemi nin vakti gelsin de ortam hashira görsün.
Aşırı yavaş işliyor, sürekli konuşma ve flashbackler... Artık Kale toplantısını görmek istiyorum.Güzel bir savaş için bir sonraki arc daha uygun olacak gibi.Bu savaştan bişi anlamadım ben.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık