Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kimetsu no Yaiba (Demon Slayer)

10.bölümü şimdi izledim. Bana göre serinin şimdiye kadar ki en iyi bölümü olmuş. Filmi de ekliyorum. Filmden de iyi. 19.bölümü de geçer.

EDIT: 19.bölümün direktörü Toshiyuki Shirai 10.bölümünde direktörüymüş. Saygılar

Son düzenleme:
10.bölümü şimdi izledim. Bana göre serinin şimdiye kadar ki en iyi bölümü olmuş. Filmi de ekliyorum. Filmden de iyi. 19.bölümü de geçer.

EDIT: 19.bölümün direktörü Toshiyuki Shirai 10.bölümünde direktörüymüş. Saygılar
Yine birkaç kesikten ibaret panelleri bayağı yorumlamışlar, fightın hızlı olduğunun farkındayım da şu efektleri bir tık azaltsalarmış keşke. Bazı yerlerde gözüm karakterleri göremedi, bazen de ne oluyor ya diyerek izledim. Ayrıca epilepsiyseniz hiçbir ufotable eserini izlemeyin krize sokar gnsmfmsmfh.

Son bölüm yine döktürmüş. Her yerinden kalite fışkırıyor. Jujutsu da başlasa da sağlam animeye doysak bu sene.

mangaka yatsın kalksın animeyi yapanlara dua etsin. ufotable idi sanırım. klasik bir seriyi gerçekten üst noktaya taşıdılar. animeden önce bu seri bu kadar popüler değildi zaten. eğer gerçekten ufotable yapan stüdyo ise yazzzıklar olsun diyorum fate serisini berbat ettiniz

Yine birkaç kesikten ibaret panelleri bayağı yorumlamışlar, fightın hızlı olduğunun farkındayım da şu efektleri bir tık azaltsalarmış keşke. Bazı yerlerde gözüm karakterleri göremedi, bazen de ne oluyor ya diyerek izledim. Ayrıca epilepsiyseniz hiçbir ufotable eserini izlemeyin krize sokar gnsmfmsmfh.
Aynen öyle. Manganın bıraktığı etkinin çok üzerinde bir etkisi var animesinin. Sahneleri de çok iyi şekilde detaylandırıp geliştiriyorlar. Bu fight mangada hiçbir etki bırakmazken anime de ortaya çıkan şey başka bir seviye oluyor. Bunu görünce ilerisi için daha da heyecanlanıyor insan. Efektlerin bir tık fazla olduğuna katılıyorum bunu da bu arca bağlıyorum. İlk sezon bu kadar fazla değildi bu sezon Tengen üzerinden gittiği için gösteriş adı altında bir tık fazla abanmış olabilirler. Tengen e de bu yakışır

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık