Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Killer'ın Seviyesi

Killer'ın Seviyesi Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    112
Birincisi Zoro, Kaido'nun derisini aşabildi ama Killer aşamadı. Sonic saldırısı tamamen içten hasar atan bir saldırı, o saldırıya iyi bak Kaido'da hiç kan yoktur. Eğer o saldırı Kaido'nun derisini aşabilseydi zaten çatıda en fazla işi yapan kişi olurdu. O sadece elindeki oraklarının dönüş hızıyla oluşturulmuş bir görseldi.
Killer'ın icten sonik saldırısı cok iyi bir özellik bu özellik sayesinde herkesin derisini aşıp hasar atabiliyor ama konu bu degil killer burada zoro ile aynı başlangıç noktasından başlayıp zoro ile beraber kaido'nun derisini aşıyor hem hız hem attack bakımından zoro'nun pek gerisinde kalmayır hız olarak direkt eşit alsak yeridir ki ikisinin de skill atarken ki hızı bu
İkincisi Hawkins'in seviyesi ne ki bana Killer'in yaptığı iş büyükmüş gibi konuşuyorsun? Herifin ederi orta seviye bir Tobiroppo'dan öteye gidemez.
hawkins dogrudan killer'ın dengi degildi hawkins üzerinden ölçeklemen yanlış
Herhangi bir YC3 bunu yapabilir miydi derken? Killer'i sağ kol seviye mi görüyorsun? Ne yaptı ki sağ kol olacak?
Cati zoro ashurasiz ne yaptiysa eksiksik aynisini yapti neredeyse bi zoro kadar dayanikli degildi sadece üstte yazdım zaten o tek panel bile yc3 olmadığını kanıtlıyor ha tabii buna ek olarak big mom'ın saldırısını yemis ve hawkins tarafından hırpalanmış olmasına ragmen ayak da kalması da var o da pek yc3lük degil gibi inu'dan tek yiyen jack'in aksine

Zoro ile Killer ölümüne dövüşüyorlar arkadan yapılan saldırıyla dikkati dağılan Zoro gelen saldırıyı fark ediyor ama o saldırıyı yemekten başka bir şansı olmadığını anlıyor ve malesef sağlam bir darbe alıyor
Konu zaten darbenin sağlamlığı ya hani jack'in ilk bulduğu fırsatta zoro'yu bayıltabileceğini düşünüyorsan bilemem ama killer tam gücünde değilken bunu başardı
En fazla ederi YC3'tür daha fazlası mümkün değil. Hatta YC3 seviye bile fazla. Akazaya Dokuzlusu içinde Neko, İnu, Denjiro, Ashura ve Kawamatsu YC3 ve üstü seviyede adamlar. Geri kalan dörtlü daha zayıf olmasına rağmen Ryou Haki kullanabiliyor ve Kaido'ya hasar atabiliyorlar. Killer'de böyle bir şey gördün mü sen?
Akayazalar sandığından daha güçlü bu arada biri zoro'nun saldırılarının engelliyor digeri tekde yc3 indiriyor bu adamlar bunları yaparken de teknik falan kullanmıyorlar üstüne gelişmiş silahlanma hakisi ve özel teknikleri var yc3 üstü rahat bir kac kisi var

Ben gidip killer şu hali ile kingi zoro'yu alır demiyorum ama queen, jimbei ile de aynı lige alınacak adam değil hele jack ligine falan yc3lere kaç atar diye tartışılmalı gerisi adama saygısızlık bildiğin

Ulan Bepo'dan memnun tek kişi ben miyim şu forumda?
Bepo sevilmez mi🤩 çoğu karakterden daha çok ekran süresi var dah çok faaliyeti var. Üstüne üstlük kaptanına olana sadakati Zoro'nun Lufiye sadakati ile kapışır. Bir de sulong formunu görebilseydik, canavar gibi oluyormuş yan hikyelerde geçtiği kadarıyla

Çatı beşlisi önemli seri için o yüzden killer en az yk2 üzeri ve üstü bir karakter hem seride her arc karakterler daha da güçleniyor yk1 üstü çıkarsa şaşırmam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık