Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Killer'ın Seviyesi

Killer'ın Seviyesi Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    112
İçerden zarar verdiği için yara bırakamadı. Onu geçtim, daha kınlar bile yara bırakamadı ki. Kaido, Oden'in yarasını açacak kadar güçlü değilsiniz diyor. Kınlar sığ kesiklerden başka bir şey yapamadı, Killer ise derisini aşmak yerine içeriden zarar veriyor. Bir zahmet kesik bırakamasın.

4 Kın'ın birleşik saldırısı bir Zoro etmiyor, bir zahmet Killerda açamasın. Bu onu onlardan güçsüz yapmaz.

Killer da kılıç ustası. Zoro Oden gibi kişiler de içten hasar verdi onun yanında dıştan da hasar verdiler. Kınlar da kalıcı olmasa da yara izi bıraktılar. Killer'ın gerekli gücü olsa içten olduğu gibi dıştan da yara izi açardı kalıcı olmasa da.
Kalıcı yara nerede? isteseymiş öldürseymiş. Killer dayağını da yedi sonra öldürdü
Adam büyük ihtimalle en güçlü saldırısını ikiye böldü adamın 2 kılıçla acelesi olmasa öldürürdü de.
Hawkins dayağını elleri kelepçeli yedi adam ona rağmen sonrasında pert etti. Öldürmese de pert ettiği gerçeğini değiştirmiyor.

Dövüş performansı olarak bir beklentim yok. Tıp eğitimli bir peluş ayı olarak varlığını sürdürmesi benim için yeterli. Bir de rotacısıydı galiba Law'ın. Daha ne olsun.
Her korsan tayfamda şöyle güçlü, böyle yetenekli adam olsun işime yarasın mantığıyla denizlere açılmıyor. Kimisi tayfası tarafından taşınıyor. Kimisi tayfasını taşıyor. Bknz
Doğru dedin inan ki. Sırf kfyi susturmak için bazı şeyler ama sen böyle açıklayıcı olunca çok takılmamak lazım burada atılıp tutulanlara da.

Ben ne zaman benim dediklerim kesin gerçek dedim?
Birisi fikirlerinin tersini söyleyince yoo gerçek diyen ben miyim ? Aklımla alay mı etmeye çalışıyorsun ?
Burada bazı üyelerin mesajlarını eleştiriyorsun fakat o eleştirdiğin üyelerin daha kötü bir karikatürü olmaktan öteye gidemiyorsun.

Killer da kılıç ustası. Zoro Oden gibi kişiler de içten hasar verdi onun yanında dıştan da hasar verdiler. Kınlar da kalıcı olmasa da yara izi bıraktılar. Killer'ın gerekli gücü olsa içten olduğu gibi dıştan da yara izi açardı kalıcı olmasa da.
Zoro ve Oden içten zarar vermedi, en azından Zoro içten zarar vermedi.

Killer'ın zarar verecek gerekli gücü var zaten. Niye illa ki dıştan verdiği zaman daha güçlü olacakmış? Yüzeysel kesik açmak mı, yoksa içten organlarına hasar vermek mi? Organlara zarar vermek her türlü daha tehlikeli. Kaido'nun attığı görünmez slashlar karşısında Kınlar çaresizken Killer gayet engelliyordu onları, nasıl zayıf olabiliyor?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık