Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Killer'ın Seviyesi

Killer'ın Seviyesi Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    112
Haki asıl güç diyorsun sonra da başka şeyler sayıyorsun bu ikisi için. Demek ki tek şart haki değilmiş güçlü olmak için.
Haki asıl güç dedim fakat Killer'de bu öyle ahım şahım değil. Bu ikisinde ise güçlü olmaları için başka şeyler var. Üstelik yaş kıstası da cabası. Adamlar yıllarca savaşlara girmiş çıkmışlar Killer ise henüz bu işin çok başında.

Killer'in, Queen ve King ile kıyaslanması bile yanlış. Killer için ciddi bir güç haline gelmesi için Ryou seviye değilse bile silahlanmada Katakuri seviyeye gelmesi lazım. Gözlem Haki'si de en azından daha iyi bir seviyeye gelmeli. Ha bir de smile meyvesi başarılı olmalı ve bir şekilde Zoan tipi meyve kullanıcısına dönüşmeli. Bu konuda Killer ile Wano'da epeyi alay edildi.

Hâlâ sulong Bepo bekleyen Law fanları var. Durum o kadar ümitsiz.
Durum nasıl o kadar ümitsiz oluyor. Bak minklere hepsi hangi hayvan ise normalinde de sulongta da o hayvanın özelliklerine sahip. Bepo'nun sulong kullandığı canon bir gerçek. Ve gösterdiği vakit en güçlü mink olduğunu kanıtlayacak. Çünkü Zouda gördüğümüz hayvanlardan en tehlikelisi kutup ayısı.

Biraz belgesellen. Kutup ayıları ciddi tehlikeli hayvan.

Durum nasıl o kadar ümitsiz oluyor. Bak minklere hepsi hangi hayvan ise normalinde de sulongta da o hayvanın özelliklerine sahip. Bepo'nun sulong kullandığı canon bir gerçek. Ve gösterdiği vakit en güçlü mink olduğunu kanıtlayacak. Çünkü gördüğümüz Zouda gördüklerimizden en tehlikelisi kutup ayısı.
Bepo'dan ne zaman görürüz belli değil. Wano'da bunun için bir fırsat vardı dolunay çıkmıştı ama dönüşmedi. Benim bir beklentim kalmadı çıkarsa şaşırırım artık. Manga dışı kaynaklara da pek güvenmiyorum zaten.

Bu arada onaylı 3 sağ kol var. 1.ben benckman 2.rey-san 3.marco. Buradakiler tayfalarında ki en güçlü üyeler net sağ kol demedi. Ben sağ kol gördüğüm için attım da ''onaylı'' değiller ki zoro için sağ kol demedi. Tabi sağ kol dan kasıt tayfayı yöneten güç değil bu arada.
Sağ kolluktan atmadım ya. Zoro ana karakter olduğu için boydan desek Bepo'yu niye boydan vermiş. Oda, Zoro'dan sonra Bepo'yu görüyor demek ki. :p sjhsjh

Bepo'dan ne zaman görürüz belli değil. Wano'da bunun için bir fırsat vardı dolunay çıkmıştı ama dönüşmedi. Benim bir beklentim kalmadı çıkarsa şaşırırım artık. Manga dışı kaynaklara da pek güvenmiyorum zaten.
Wano'da yaptığı kahpeliktir. Tek kare panel görmediğimiz minkin bile sulong silüet gösterdi de Bepo'yu hiç olsun silüet vermedi. Şuan tek şansı kalmış gibi duruyor. Ya da büyük savaşta bilmiyorum. Çok ayıp ediyor, Oda. :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık