Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kid'in Kolunu Kim Almış Olabilir?

Sizce Kid'in kolunu kim aldı?

• Benn Beckman

Kullanılan: 50 33.6%
  • Lucky Roo

Kullanılan: 34 22.8%
  • Yasopp

Kullanılan: 7 4.7%
  • Aslan Amca

Kullanılan: 8 5.4%
  • Bandanalı Abi

Kullanılan: 24 16.1%
  • Maymunlu Reis

Kullanılan: 20 13.4%
  • Dövmeli Dayı

Kullanılan: 24 16.1%
  • Sarışın

Kullanılan: 12 8.1%

• Kullanılan toplam oy
    149
  • Anket kapatılmış .
Şıklar üzerinden gidecek olursam
Shanks kesinlikle değil zira daha sonraki görüntülerde 3lü ittifakta Shanksı indireceklerini söyledikleri sırada Kidin kolu mekanikti
Henüz indireceklerini söyledikleri biriyle karşılaşmış olamazlar yani
Doflamingoda olamaz zira onların yol güzergahında ve hedefinde Luffy ve Law ikilisi vardı
Shiryuuda olamaz diye düşünüyorum onların amacı ve güzergahına Bonney takıldı ve cevabını aldı
Craker olabilir Tamago Kidin iki gemiyi batırdığını söylemişti intikam olarak kol almış olabilir
Big Momın çarkına da takılmış olabilir:D
Weevilden emin değilim bir fikrim yok açıkçası
Diye düşünüyorum:bilmem:

Öyle büyük biri çıkarsa önemini yitirir. “Çaylakken luffy gibi inatçı, cesaretli biri yeni dünyaya gitse ne olur?” Sorusunun cevabı o kol bence. Bu ikili dışındakiler ya yonkoulara çalışıyor ya da shici olmuşlar(law). Yeni dünyada bi çaylak için herkes tehlikeli. Vergi toplayan biri bile tek atmış olabilir.

Muhtemelen WCI da ayar yedikten sonra yarı baygın halde Big Mom un huzuruna çıkartılmıştır. Big Mom da ''Cesur adamları severim ama gelip bana şekil yapıp öylece gitmene izin veremem çarkı getirin!'' demiştir.

Ya da bir ihtimal Oda' nın yine muallakta bıraktığı konulardan biri olarak kalacaktır. Oda alışık nasıl olsa gizem kasmaya.

Ben Snack diyorum. Bence Snack iki yıl boyunca Brulle'nin bahsettiği istila hareketlerinde ilk yollanan komutan olmuştur. 2 yıl önceki Kid Snack'e bir kolunu bırakıp kaçmıştır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık