Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kid'in Kolunu Kim Almış Olabilir?

Sizce Kid'in kolunu kim aldı?

• Benn Beckman

Kullanılan: 50 33.6%
  • Lucky Roo

Kullanılan: 34 22.8%
  • Yasopp

Kullanılan: 7 4.7%
  • Aslan Amca

Kullanılan: 8 5.4%
  • Bandanalı Abi

Kullanılan: 24 16.1%
  • Maymunlu Reis

Kullanılan: 20 13.4%
  • Dövmeli Dayı

Kullanılan: 24 16.1%
  • Sarışın

Kullanılan: 12 8.1%

• Kullanılan toplam oy
    149
  • Anket kapatılmış .
Bb ve Shiryuu da ciddi anlamda düşünülmeli. Sonuçta forumda bile bir anket açılsa en zayıf yonko oluşumu kimin diye muhtemelen Bb çıkıcak. Kid de bu fikriyatla erkenden saldırıya geçip (belki Bb yonko olarak anılmadan önce bile olabilir) kolunu kaybetmiş olabilir.
Burgess Lafitte'yi aradığında sanırım tayfa birbirinden ayrı yerdelerdi. Bu şekilde hem Shiryuu'ya yenilip hem Bbye meyvesini kaybetmeden ortamdan kaçırılmıştır.
Tiçede bulaşmışsa her çiçeğin aromasını tatmış olur :D Ulan kuduz köpek gibi herif Kid ya.

Niye bütün lanetli kılıçlar aynı fabrikadan mı çıkıyor?

Lawın bir şey kesmesi için üstün bir çaba göstermesi gerekmiyor. (haki yoksa) Kendisine bir direnç yok zira. Birinin elindeki kılıcı almak için ise kılıcı tutanın fizeksel gücünü bastırman gerekiyor. Bunu niye söylettiriyorsun anlamıyorum zaten. Ayrıca çok çamura yatıyorsun. Ben Law kesti yaptı falan diye bir iddia ortaya atmadım. Bunu yapması gayet mümkün, olanak dahilinde diyorum. Çünkü ortaya atılan iddia ''Law eziği, Kidden nasıl kol alacak'' şekinde idi. Sana göre olanak dahilinde değilse benim sözüm yok asıl.

Hee sana göre meyveyi 2 elle kontrol etmek ve tek elle kontrol etmek arasında hiç fark yok öle mi? Law örneğini veriyorsun da. Law tek kessin de görek. Adam 1 eliyle room açıp 1 eliyle kılıcı kullanıp kesme biçme yapıyor tek eliyle nasıl yapçak o işi hadi anlat.
%1 lik olanaklara sığınıp savunman ve tartışma ritmini bozman üzdü. Sunduğum her kanıta bir kulp buldun. Bunun suan benim 'Ace yaşıyor, Sabo da ki meyveyi Vegapunk üretti' diyip her anti tezi bir bahane ile gecistirmemden bir farkı olmaz.

Kid'in tayfası ağır basıyor dedim=> 1v1 atamazlar mi dedin.

Zoro'nun kılıcını, kılıçlarını çeken Kid, Kikoku'yu ceker dedim. => Her metal manyetizmadan etkilenmez ve bu lanetli kılıçlar ayni fabrikadan mi çıkıyor dedin.

Law'ın kesici yetenekleri ölümcül değil dedim => kolu orada bırakmazsa Kid yerine koyamaz dedin. (Aynen kolu kesti çok geldi paket yaptı evde yemek icin)

Bunlar cevap verdiklerin, vermediklerin var birde. Çamura yatmak sözü burada bana cuk diye oturmuş dimi?

PX karşısında bir yerlerini yırtıp kazandılar bu 2 tayfa. Kendine hiç sordun mu Law neden room açıp 30 parçaya bölmedi diye? Hani diyorsun ya hakı dışında bir şey Law'ın kesişlerini durduramaz diye. Law 2 yıl öncesinde belirli sertlikteki maddeleri bölebilir miydi? Israr ile hakisiz durdurulamaz tezine göre 2 yıl önce bu adam Jozu falan doğrar dimi? Yoksa buna cevabın da Law peşpeşe gelen PX lere tek attı. Mangaka Kid'i öne çıkarmak icin göstermedi bize mi diyeceksin?
Dediğim gibi burada Ace'in ölmedigine dair bir kurgu hazırlayıp sabaha kadar bahane üretebilirim. Bundan bir farkı yok yaptığının.

Gelelim uzuv kopmasının meyve gücünü değil, savaş gücünü azalttığına. Law tek eli olmadan nasıl kesecek diye bir laf etmişsin. O tek el ile room açıp, kolunu kontrol edip, trebol 'u indirdi. Gördüğün gibi meyve gücü azalmıyor, savaş gücü azalıyor. Meyve gücü azalır diye bir mantık baştan yanlış zaten. Verdiğin örneklerden gidiyim, Doff'un kolu gidince daha mi az tel üretir , daha mi yavaş üretir? Bunu bir kavra. Meyve gücü azalır diye birşey yok. Gladius'un tek elini kesince yaptığı mayınlar, kız kaciran etkisi mi yapacak? Kid'e donelim , adamın meyvesi şimdilik etken paramecia. Eğer o kol kendi eklemesi çıkarsa savaş gücü artar. Eğer o kol biri tarafından koparılmışsa savaş gücü azalır. Meyve gücü falan düşmez.

%1 lik olanaklara sığınıp savunman ve tartışma ritmini bozman üzdü. Sunduğum her kanıta bir kulp buldun. Bunun suan benim 'Ace yaşıyor, Sabo da ki meyveyi Vegapunk üretti' diyip her anti tezi bir bahane ile gecistirmemden bir farkı olmaz.

Kid'in tayfası ağır basıyor dedim=> 1v1 atamazlar mi dedin.

Zoro'nun kılıcını, kılıçlarını çeken Kid, Kikoku'yu ceker dedim. => Her metal manyetizmadan etkilenmez ve bu lanetli kılıçlar ayni fabrikadan mi çıkıyor dedin.

Law'ın kesici yetenekleri ölümcül değil dedim => kolu orada bırakmazsa Kid yerine koyamaz dedin. (Aynen kolu kesti çok geldi paket yaptı evde yemek icin)

Bunlar cevap verdiklerin, vermediklerin var birde. Çamura yatmak sözü burada bana cuk diye oturmuş dimi?

PX karşısında bir yerlerini yırtıp kazandılar bu 2 tayfa. Kendine hiç sordun mu Law neden room açıp 30 parçaya bölmedi diye? Hani diyorsun ya hakı dışında bir şey Law'ın kesişlerini durduramaz diye. Law 2 yıl öncesinde belirli sertlikteki maddeleri bölebilir miydi? Israr ile hakisiz durdurulamaz tezine göre 2 yıl önce bu adam Jozu falan doğrar dimi? Yoksa buna cevabın da Law peşpeşe gelen PX lere tek attı. Mangaka Kid'i öne çıkarmak icin göstermedi bize mi diyeceksin?
Dediğim gibi burada Ace'in ölmedigine dair bir kurgu hazırlayıp sabaha kadar bahane üretebilirim. Bundan bir farkı yok yaptığının.

Gelelim uzuv kopmasının meyve gücünü değil, savaş gücünü azalttığına. Law tek eli olmadan nasıl kesecek diye bir laf etmişsin. O tek el ile room açıp, kolunu kontrol edip, trebol 'u indirdi. Gördüğün gibi meyve gücü azalmıyor, savaş gücü azalıyor. Meyve gücü azalır diye bir mantık baştan yanlış zaten. Verdiğin örneklerden gidiyim, Doff'un kolu gidince daha mi az tel üretir , daha mi yavaş üretir? Bunu bir kavra. Meyve gücü azalır diye birşey yok. Gladius'un tek elini kesince yaptığı mayınlar, kız kaciran etkisi mi yapacak? Kid'e donelim , adamın meyvesi şimdilik etken paramecia. Eğer o kol kendi eklemesi çıkarsa savaş gücü artar. Eğer o kol biri tarafından koparılmışsa savaş gücü azalır. Meyve gücü falan düşmez.
Tek tek cevap vereyim bak sana.
Konu Law vs Kid ken tayfaları inatla işin içine katıyorsun. Ben Law ve tayfası Kid ve tayfasını alır/alabilir mi demişim?

2. iddian hala yanıtsız. Her kılıç bir mi? Birde burda basettiğin isimli kılıçlar. O zaman x isimli kılıç atıyorum elması kesiyorsa hepsi keser diyelim. Ne kadar mantıklı dimi?

Lawın kesipte bıraktığı bir rakip söylesene bana. Ceaserın kalbi hala ortalıkta geziyor. Vergoyu daha sonra 1000 parçaya böldü patlamaya terk etti. Ama en büyük rakiplerinden biriyle kapışıp ''hadi affettim kolunu bırakıyom al geri tak sonra da akıllı ol'' falan demiştir kesin.

Lawın Px karşısında zor bela kazandığını nerde gördün acaba :/ Göstersene çok merak ettim.

Law Odayı orda çoktan açmıştı bunun için ayrı olarak zaman kaybetmedi. Sıfırdan bir vs ye başladığını düşün. Önce eliyle odayı açıp sonra o hamleyi yapacaktı bunlar hep zaman kaybı. Bunu tartışıyor olmamız bile tuhaf. Dof tek eliyle mi daha hızlı ip üretir sence yoksa 2 eliyle birden mi? En güzel şöyle açıklarım. Law ''Mess'' hareketini eliyle yapıyor değil mi. Adam 2 eliyle aynı anda 2 mess deneyebilecekken tek eliyle bu imkansız. Nasıl hiç güç kaybetmedi bu adam?

Snack almıştır. Sonuçta BM'nin 4 komutanı varken genelde 4.sünü yolladığını düşünüyorum çünkü Urouge Snack'i indirince Cracker yollanmış.

@Master of Puppets
BM'nin Luffy'e Cracker'i gönderme sebebi Doffy'nin indirilmiş olması yoksa Brulee timine bırakırdı. Kidd ortalığı dağıtınca
-"Brulee'yi" geçemediklerini düşünmek istemiyorum, en azından zorluk çıkarmışlardır- bunu duyan BM Snack'i yollamıştır.
Ben böyle düşünüyorum.

- Kid kendi kolunu kesmiş.? Fanlık insana neler söyletiyor...

- Law vs Kid olduğunu hiç sanmıyorum, öyle bir olay olsa ucundan da olsa bi şekilde bi ipucu verilirdi bence.

- Snack neden bu kadar ezikleniyor anlamadım. Katakuri, Smoothie ve Cracker üçlüsünün 100'er milyon farklarla gittiği düşünülürse Snack'te büyük ihtimal 700 küsür ödülü olan ve Cracker'dan pekde zayıf olmayan biriydi. Ayrıca kim Snack'in kesici bir alet kullanmadığını söyledi.?

Bu da olabilir. 2 yıllık süreçte ne ne zaman yaşanmış bilmiyoruz. Oruç yaralıyken Brulee Snack'in kemikleri kalmıştır falan diyordu. O yaralar Snack'ten olmayabilir.
Dediğim gibi, şimdilik en güçlü ihtimal Cracker. :/
Brulee "cesedi buralarda bir yerde çürüyordur" derken Snack'ten değil Urouge'dan bahsediyor..

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık