Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Katekyo Hitman Reborn!

Mangayı bilmediğim dönemlerde Naruto ile anime dünyasına başlamıştım. Pokemon falan saymıyorum tabi çocukken izlediklerimden. Neyse Naruto'nun animesinde güncele geldikten sonra bir anime aramıştım, o zaman izlediğim bir siteden Katekyo Hitman'i görmüştüm. İlginç gelse de gayet güzeldi komedi ve aksiyon güzel işlenmişti. Komedi anlamında Lambo, aksiyon anlamında Reborn beni tatmin etmişti.

Mangayı bilmediğim dönemlerde Naruto ile anime dünyasına başlamıştım. Pokemon falan saymıyorum tabi çocukken izlediklerimden. Neyse Naruto'nun animesinde güncele geldikten sonra bir anime aramıştım, o zaman izlediğim bir siteden Katekyo Hitman'i görmüştüm. İlginç gelse de gayet güzeldi komedi ve aksiyon güzel işlenmişti. Komedi anlamında Lambo, aksiyon anlamında Reborn beni tatmin etmişti.
En sevdiğin arc ve karakter hangisiydi :D

Animenin bittiği yer oldukça iyiydi, ama Manga devam etti. Özellikle lanetli bebeklerin laneti kısıtlı kaldırma avantajı falan olduğu sayılar iyiydi. Bunları 3-4 OVA bile yeter ve anime tamamlanmış olurdu mangaya göre

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık