Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Katakuri'nin Yenilgisi Vs. Mantığı

Oda'nın One Piece tarihinde net ''sıvadığı'' 2 karşılaşma WCI'daydı..

Yılların korsanı yonkoudan sonraki en güçlü adamın fiziksel dayanıklılık namına hiç bir şeyi olmasın,yeni yetme veledin 3-5 sağlam yumruğa kaybetsin !

Yemezler ! ama işte....:artiz:

Luffy'nin saçma sapan kazandığı dövüşlere alışığız.Ama tayfanın bu kadar geri planda tutulup,öyle kıytırık sonucunu dahi göstermeye tenezzül etmediği dövüşler zaman atlamasından sonra başladı..Kalite azalarak bitiyor acaba farkında mı Oda bey?

Kendine mızrak sapladı diye yenildi demek için şu sayfayı görmezden gelmek gerekir.
Rakibe, başkası dövüşe müdahale ettiği için mızrak saplayabil. Sonra o mızrağın etkisiyle daha da zayıf düşen rakibi yumruk manyağı yap.
İşin aslını astarını öğrendikten sonra kendine de saplayınca tamam eşitlendik. Peki.

Kendine mızrak sapladı diye yenildi demek için şu sayfayı görmezden gelmek gerekir.
Rakibe, başkası dövüşe müdahale ettiği için mızrak saplayabil. Sonra o mızrağın etkisiyle daha da zayıf düşen rakibi yumruk manyağı yap.
İşin aslını astarını öğrendikten sonra kendine de saplayınca tamam eşitlendik. Peki.
Dayanıklılığıyla meşhur kimseler orağa bayılıyorken, eşitlenmenin ötesinde bir avantaj verdi Katakuri o mızrakla.

Bunu attığın iyi oldu. Luffy'nin annesinin WCI'da ortaya çıktığı sahnelerden biri.

Hasır Şapkanın nesi var ?
Göster kendini Mugiwara!
Ayağa kalk Mugiwaraaa!
Bak ne kadar da merhametli ve adilim. Kendime de mızrak soktum Mugiwara.
Ananeni de yenmeye gelecek misin Mugiwaraaa ?
Mugiwara sınırlarımızdan çıktı mı Brulee ? Ohh yogatta.

Derhal İva'yla bağlantısı araştırılsın. İsminden bir katakulle olduğu belliydi.

Dayanıklılığıyla meşhur kimseler orağa bayılıyorken, eşitlenmenin ötesinde bir avantaj verdi Katakuri o mızrakla.
Yalandan kendini deldi geldi. Bir tırpanlık canı olan adama kimler kimler aldırılmadı forumda sajfdlşasjdf
Bunu attığın iyi oldu. Luffy'nin annesinin WCI'da ortaya çıktığı sahnelerden biri.

Hasır Şapkanın nesi var ?
Göster kendini Mugiwara!
Ayağa kalk Mugiwaraaa!
Bak ne kadar da merhametli ve adilim. Kendime de mızrak soktum Mugiwara.
Ananeni de yenmeye gelecek misin Mugiwaraaa ?
Mugiwara sınırlarımızdan çıktı mı Brulee ? Ohh yogatta.

Derhal İva'yla bağlantısı araştırılsın. İsminden bir katakulle olduğu belliydi.
Mertliğe(!) hasret kalmış birinin kendi içinde konuşmaları onlar:D Öyle çok büyütmemek lazım.

Luffy'nin geleceği göreceğim diye zorlaması dışında bir sıkıntı göremiyorum. Geleceği görmesine gerek kalmadan gayet yenebileceği bir senaryo yazılabilirdi.

Luffy'nin geleceği göreceğim diye zorlaması dışında bir sıkıntı göremiyorum. Geleceği görmesine gerek kalmadan gayet yenebileceği bir senaryo yazılabilirdi.
Öyle bir senaryo bu halinden daha kötü olabilirdi. Yani benim aklıma gözlem kasmadan öyle bir rakibe üstünlük kurmak gelmiyor. Özellikle lastik meyvesi ve daha zayıf silahlanma ile.
Hani Magu Magu gibi bir meyven olur. Uyanış açar her yeri ateşe/lava boğarsın. Karşındaki adam o seviye gözlem kullanamaz. Vurur geçersin. Yazabilecek varsa okumak isterim tabi.

Öyle bir senaryo bu halinden daha kötü olabilirdi. Yani benim aklıma gözlem kasmadan öyle bir rakibe üstünlük kurmak gelmiyor. Özellikle lastik meyvesi ve daha zayıf silahlanma ile.
Hani Magu Magu gibi bir meyven olur. Uyanış açar her yeri ateşe/lava boğarsın. Karşındaki adam o seviye gözlem kullanamaz. Vurur geçersin. Yazabilecek varsa okumak isterim tabi.
Bilemiyorum. Belki bana öyle geliyor, ama çok altyapısı olmadan hazırlanmış gibi geldi. Biraz sitemim o yüzden. Tatmin edicilik açısından çok iyi olmayabilirdi, ancak dayanıklılık üzerinden gidebilirdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık