Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Katakuri İddiaları

Ne olacak bu adama?

• Kullanılan toplam oy
    131
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lufy daha sağ kol alamıyorsa ne diye patronlara göz dikti? M1 alamazken Croco'ya yürümek gibi bir şey bu Kaku almazken Lucci rüyası niye görüyor bu çocuk. Güç farkı sizin sandığınız gibi açık değil sağlam Lufy sağ kolları alır. Alamaz demek serinin geçmişini yok saymak gibi bir şey. Kata çok mu güçlü Craker'den, bu çocuk dövüştüğü süre boyunca gelişiyor.
Biraz Oda'nın eline bakıyoruz ortada belirsiz konular var. Ya Luffy'e handikap verdi Luffy yenildi ya da senaryo yine sona sakladı vs diyeceğiz. Açıkçası ben de normal şartlarda sağlam Luffy'nin çok zorlanarak ve oda artı bir teknikle alacağını düşündüğümü ifade etmiştim. Luffy'nin kendi üst seviyesinde dövüşüp dövüşmeyeceği o kadar muallak ki kesin bir şey demek zor.

Bununla birlikte Luffy'e inancın beni çok sevindirdi. Umarım yüzümüzü kara çıkarmaz Luffy. Sadece Kata dövse iyi forumca süründürüyoruz çocuğu zaten : ((

Lufy daha sağ kol alamıyorsa ne diye patronlara göz dikti? M1 alamazken Croco'ya yürümek gibi bir şey bu Kaku almazken Lucci rüyası niye görüyor bu çocuk. Güç farkı sizin sandığınız gibi açık değil sağlam Lufy sağ kolları alır. Alamaz demek serinin geçmişini yok saymak gibi bir şey. Kata çok mu güçlü Craker'den, bu çocuk dövüştüğü süre boyunca gelişiyor.
Zoro o dönem Croco'yu yenemeyeceği gibi bana sorarsan Luffy de Mr.1'i yenemezdi.

Ve bunun güçle ilgisi yok. Ne kadar güçlü olursan ol, her güce ters gelen bir başka güç vardır.

Enel gibi düşün bunu. Enel, Luffy'den fersah fersah öndeydi ancak Luffy sadece meyvesinin verdiği anti'lik sayesinde Enel'i yenmeyi başarmıştı.

Şimdi değil ama Alabasta zamanında Mr.1, Luffy'i doğrardı.

Nesi saçma? Çok güçlü diye bir şey geçmedi, en güçlü tatlı komutan olduğu söylendi? Kim saçmalıyor? :(
Olay daha çok şöyle, Kata'dan daha güçsüz adamı Nami'nin yardımıyla 11 saatte alan Luffy( ki hala Namı olmadan dövüş nasıl biterdi bilemiyoruz, bisküvileri yemeden ne kadar dayanabilirdi) gücünü tam toplamamışken nasıl alabilir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık