Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Katakuri İddiaları

Ne olacak bu adama?

• Kullanılan toplam oy
    131
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ahh ahh üstüne topraklar atılan hüsn-ü niyetimiz...
Bey öyle bir şey ortaya atayım ki vaz geçsin amaneden'den ceza beklemekten daha acı olur diye düşündüm neredeeee. Kimin aklına gelir böyle düşünceler

Benim aklıma bile yeni geldi:oleyo:
:artiz:

@amaneden bu arada, sadece bir ceza verebilirsin, yüz verdik astardan olmayalım. Bakıyorum nick avatar dümdüz gidiyorsun, başkalarını da dahil ediyorsun. O kadar değil. :(

Luffy, Koca Ana'ya göz koymuş, Katakuri hikaye seçeneği genel anlamda baktığında daha geçerli ama şu an için Luffy'nin var olan şartlarda Katakuri'yi yenmesi mümkün görünmüyor.

Ona güveniyorum, hatta bu bölüm biraz daha pekişti bu düşüncem. Sadece bir iddiaya girdim, onun şartlarını neticelendirmeye çalışıyorum. :D
Aynen ben de iyice ümitlendim Luffy nin alacağına. Üç bölümdür hep kararlılıkla alakalı bir şeyler geliyo. Alamasa bile tamamen yenilmez :)

Asıl karşı taraf düşünsün kaybedince neler olacağını:oleyo:

1 ay olsun standart.
Tamamdır.

Aynen ben de iyice ümitlendim Luffy nin alacağına. Üç bölümdür hep kararlılıkla alakalı bir şeyler geliyo. Alamasa bile tamamen yenilmez :)

Asıl karşı taraf düşünsün kaybedince neler olacağını:oleyo:
Karşı tarafta bu karşılaşma ile ilgili söylemlerine gıcık olduğum 1-2 kişi var. Onların da surat ifadelerini göremeyeceğim maalesef. Onun dışında bizim taraftaki kadar sağlam iddiasi olan pek yok, sıkıcı. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık