Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Katakuri İddiaları

Ne olacak bu adama?

• Kullanılan toplam oy
    131
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy bir şekilde içinden geçecektir. Çünkü iradenin vücüt bulmuş hali. Sakladığı şeyler vardır.
Edit: Ceza varmış siz seçin. Benim için önemi yok çok aktif bir üye değilim zaten.

Luffy bir şekilde içinden geçecektir. Çünkü iradenin vücüt bulmuş hali. Sakladığı şeyler vardır.
Edit: Ceza varmış siz seçin. Benim için önemi yok çok aktif bir üye değilim zaten.
Ben de Luffy tarafındayım ama Katacılardan ses gelmemiş, ben teklifte bulunayım.

Luffy kaybederse; 1 ay boyunca her gün forumda aktif olup, günde kısa olmayan en az 5 ileti, yorum atmaya; ne dersin? :D

Luffy vs Katakuri anketinde sırf Luffy sert baktı aynı kırdı diye anket 2 katı farkla Luffynin iken burda Katakuri alır deniyor.

1 bölümde değişti yani herşey. Ki Luffy bu duruma hep düşüyor başlarda.

Neyse ben oylamaya katılmıyorum çünkü sonucu kestiremiyorum.
Konun iddia olması ve tamamlanmama ihtimaline karşın katılımın az olduğunu düşünüyorum, yoksa dediğin gibi diğer ankette Luffy önce ve o anket şimdide açılsa Luffy önde olur diye düşünüyorum. Sadece alır diye iddiada bulunacak kadar fazla argüman yok ortada sanırım bunun için biraz çekimser kalınıyor. Bende katılmayacaktım da gaza geldim alacak Luffy : ))

Artık bu oğlanın tek başına bir şeyler yapması lazım.O kadar eminim dövecdk bu oğlan Katakulli’yi Kaido öncesi p.up şart.
Bence bir editle. Farklı bir nickle geri döneceğim diyorsan o ayrı :p Kaido'yu tek başına alamaz ki zaten. Roger bile alır mıydı tartışılır. Az buz güçlerden bahsetmiyoruz. Seriyi okunası yapan şeylerden biri de bu sanki.

Bence bir editle. Farklı bir nickle geri döneceğim diyorsan o ayrı :p Kaido'yu tek başına alamaz ki zaten. Roger bile alır mıydı tartışılır. Az buz güçlerden bahsetmiyoruz. Seriyi okunası yapan şeylerden biri de bu sanki.
Kaido'yu yenmesi için demiyorum zaten karşısında durması için :D

Luffy kılpayı bile olsa kazanacak.Bakın Brulee vs Blueno konusunu bile açmışlar.Benzerliği artık siz kurun.Yine kendini tekrarlamaya devam edecek bu adam.Luffynin yenilmeyeceği kesin kazanma ihtimali de daha çok.

Konun iddia olması ve tamamlanmama ihtimaline karşın katılımın az olduğunu düşünüyorum, yoksa dediğin gibi diğer ankette Luffy önce ve o anket şimdide açılsa Luffy önde olur diye düşünüyorum. Sadece alır diye iddiada bulunacak kadar fazla argüman yok ortada sanırım bunun için biraz çekimser kalınıyor. Bende katılmayacaktım da gaza geldim alacak Luffy : ))
:artiz: Gaza gelmişmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık