Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Katakuri İddiaları 2. Tur

2. Turu Kim Alır?

• Evi arabayı Katakuri'ye basıyorum.

Kullanılan: 28 41.2%
  • Luffy her zaman bir yolunu bulur.

Kullanılan: 40 58.8%

• Kullanılan toplam oy
    68
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy 2. Turu alamazsa 3. Tura kalır bu iş. Ama o adadan o elemanı almadan gitmemeli.

Nami ve Sanji o kadar yenip gelir dediler. Yenmesi lazım. 5. Tur da olsa yenmesi lazım. Yoksa üzüleceğim. :(

Bi de serinin mantığına aykırı bie olay olmuş olacak. Lan tayfan alır gelir dedi o adamı alacaksın bi şekilde. Kesin duygusal altyapı lazım alması için. Oda onu hazırlayacak. Sonra da Luffy duygusal altyapının da desteği ile iradesi ile yenecek.

Nasıl olması gerektiği küstahlığında bulunacak değilim, ancak söylediğim tarzda iddialar gerçekten çok gülünç.
Yok kesinlikle küstahlık olmazdı. Çünkü bu tarz iddiaları da tam olarak neyi isteyebileceğimizi bilmediğimizden ya da kendi adıma konuşayım bilmediğimden dolayı istiyorum. Sırf istemiş olmak için. O kadar ciddiye alınacak bir şey değil nazarımda.

Top kek arc, Luffy fanı olunmayacağının TSE ve ISO 9538 tarafından resmen tescillenmiş bir sonucudur :hhh:

Şu saatten sonra değil 2. raund, 20 raundda Luffy kazansa neye yarar ? Bu mevzu Luffy kk olana kadar devam eder. Benden demesi :ehe:

Doğrudan bırakmaktansa Fujitora gibi kumara bırakıyorum. Fakat dikkat edersen kazanma ihtimalim yüksek olan şıkkı seçmiyorum. Misal ben Katakuri yener demek yerine Luffy yener deyip bırakabilirdim zaten. :oleyo:
Hmm ben aslında Luffy'i destekliyorsun sanıyordum, yanılmışım.Bu arada tam senin konuya denk geldim.Başarıların daim olsun :sapkali:

Tekrar karşılaşırlar mı bilmiyorum. Aslında Luffy akıllı davransa gerek de yok. Tek yapması gereken Brulee'yi de alıp kaçmak. Gomu gomu no rockettooo. Katakuri kalır ayna dünyasında. Ancak karşılaşırlarsa doğal olarak Luffy'nin şansı daha fazla olacak bundan sonra. Mangaka Luffy'e aldırmak istiyorsa karşılaştıracak yoksa dediğim gibi şimdilik Katakuri tehlikesi uzaklaştı.

Buna rağmen işin eğlencesi olsun diye yine Katakuri diyeceğim. Önceki iddiadan hırslanan varsa gelsin hıncını alsın :)

1 ay boyunca avatar ve parantez içi üzerine iddiaya giricem. Birden fazla kişi olursa 1 ayı bölüşürler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık