Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Karşınıza Almak İstemeyeceğiniz İkili

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    115
Yesin. Şimdilik tadını çıkarmak lazım.:D
Keyfin bilir :D
Zaten hep yaptığın bu manga çıkana kadar tadını çıkarmak. :D Ben hep özgürdüm Enma biri 100 yapıyor falan ahaha :ehe:
Akainu yanına koyacağım adam yok.Garp - Sengoku gibi biri ekürisi yok.Kizaru olmaz arkadaş o.Smoker nasıl Kuzan’ın arkadaşıysa.
Tek koysaydin da olurdu.Tek kişilik dev kadro gibi adam.

Retconluk bir durum yok. Roger'ın tayfası garanti vardır. Garp da mürettabatıyla gelmiştir. Ağıebaşları gösteren temsili bir panel üzerinden 2 v all demek anlamsız.
Şiki,reylih,bir ihtimal garpın yanında dolanan eleman falan yok temsili resimde.Bunlar illaki olayın içindedir

Keyfin bilir :D

Tek koysaydin da olurdu.Tek kişilik dev kadro gibi adam.

Şiki,reylih,bir ihtimal garpın yanında dolanan eleman falan yok temsili resimde.Bunlar illaki olayın içindedir
Serinin zirveleri var orada. BM ve Kaido ise Şu anki hayvanlar.

Ray ve Shiki olmaması benim için normal(panelde).

Dövüşte elbet onlar da vardır.

4 vs 2'yi çok cilalayıp haterların ekmeğine yağ sürmeyin dedik o kadar gençler. Roger - Garp muhabbetine tek posta yetmemiş devamı gelecektir. Bakalım onun kaç aylık etkisi olacak. Serinin başından beri bu üç karakter ayrılmış ve ayrı ayrı hakları verilmişken bizim forum gene efsane tabi.

Ayrıca anketteki seçeneklerden Roger - Garp / Wb ve Garp - Sengoku haricindekilerin kurulan o fantezi oluşumu bitirmeye gücü yetmez bence.

Adam o konuşmada bile orada ne oldu kimse bilmiyor diyor. Sengoku aynı zamanda Garp'ı en iyi tanıyan kişi olmasına Rağmen WB'nin daha güçlü olduğunu defalarca söyledi.

Bunlar boş işler yani, tabi açıklanıncaya kadar keyfini sürebilirsin. Oda'nın yazdığı bir seride kimse kimseyi dövemez.
Meyvesi yüzünden. :(

Meyvesi yüzünden. :(
Meyvesi yüzünden Akainu çok güçlü diyorlar mı ? Karakterde ne varsa toplam olarak onlara bakılıyor.Böyle savunma mı olur.Shanks,Mihawk artık hangi karakterse kullandığı kılıç haki ne özelliği varsa onla en iyidir onla imparator olmuştur.Wb için de aynısı geçerli.

Meyvesi yüzünden madem karasakal alınca en güçlü adamsın artık diye önünde secde etmesi gerekirdi Sengoku'nun.Ama ne yaptı karşısına geçip tüm tayfasıyla beraber zıplattı.

Beyazsakal en güçlü adamdı.Savaşa adım attığı çiziksiz ve hastalığı nüksetmeyen haliyle.Yani yaşlı bile olsa.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık