Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Karasakal Korsanları vs. Hasır Şapka Korsanları Eşleştirmeleri

Anlatmaya çalışır gibi bir halim mi var sanki :D Shanksla duello atan, Zoronun nihai rakibi, en güçlü kılıç ustası ünvanına sahip adamı yk3 dengi sanıyor
Sen bana mihawk ile ne zaman dövüşeceklerini bile açıklayamıyorsun, madem mihawk ile ilgili herşeyi biliyorsun, ne zaman ve nasıl dövüşeceklerini de söyle bari öğrenelim, sen benim neyi nasıl zannettiğimi de biliyorsun anlaşılan. Databook'a göre Vista = mihawk denmiş ben demiyorum bak databook diyor yani ben değil ''databook öyle sanıyor'' desen daha iyi olurdu, aynı databook'u kullanarak Luffy = Zoro'yu kanıtladığını düşünen kişiler (daha sonra güncel Databook net şekilde Luffy > Zoro olduğunu söylüyor) ile bu konuda aynı şeyi söylüyorsun şuanda, öncelikle Zoro'nun nihai rakibi olduğu da kesin değil. Zoro'dan güçsüz olacağı ise kesin bir karakter, Vista'nın ona zorluk çıkaracağı da databook tarafından kesin olarak açıklanmışken sen gelmiş şuan ki Zoro ile Shiryu'yla aynı anda dövüşebilir gibi yorumlar atıyorsun. :ehe:

Birde kanıt olarak Shanks'la düello atan demişsin, yani meyvesiz Karasakal'a gelince Shanks'a düello sayılmıyor sanırım? Shanks ikisi ile de dövüştüğü vakit Yonko değildi sonuçta.

Özel tayfa ama ne bileyim, Shiryu bile çok güçlü imajı zor çiziyor. Keşke biraz yer ayırsaydı bu adamlara. Burgess'i poşet edince birazcık beklentim azaldı ama gelip Dragon'u yerinden yurdundan ediyorlar. Sonrasında da Cipher Pol ile çarpışıyorlar.

İkilemdeyim bu tayfayla alakalı. Hele bizim tayfa bu kadar güçlüyken. Zoro mesela içinden geçer gibi geliyor şu an Shiryu'nun. Yamato tayfaya gelirse zaten rakibi yok karşıda. :D
Mf de gördük hasır şapkaları tek başına dağıtan px leri harcıyor yeni dünya kaptanları. Bu adamlar da hem kaptan hem 6.seviye mahkumu. Meyve+az buz haki ile güçlü görünecekler. Ha dersin wb-kaido-bm tayfalarının imajı gibi mi olur mu? Evet. Burgess'i harcayan sağ kol sabo ama unutma sıradan kişi değil. Luffy nin yeni öğrendiği teknik ile arena da show yapmıştı zamanında...

Sonsuz maymun teoremini; Boji'ye uyarlasak, rastgele tuşlara basmasına rağmen daha iyi yorumlar yazardı. Databook falan ne? Eto bitti diyen Oktay daha güvenilir kaynak.

Elbaf'ta Bb korsanları ile kapışırlar. Sonra son adaya giderken yolda Mihawk ile karşılaşırlar. Zoro yener Mihawk'ı sonra Raftel'e giderler Luffy kk olur.
Mihawk'ı iyice gömdün :ehe: Yoldan geçerlerken onu halleder Zoro diyorsun yani.

Böyle bir durumda, Shiryu ile olan dövüş çok daha heyecanlı ve önemli olacaktır, çünkü ucunca Karasakal korsanlarına karşı kazanmak gibi bir ödül var.

Daz Bones ve Ohm olayı da var tabii, yani Shiryu ile Mihawk'ın sıralarının değişmesi, yani Shiryu'nun önce olması onun Mihawk'tan güçsüz olduğunu da göstermez, eğer Daz Bones, Ohm'dan güçsüzdür denmiyorsa.

Mf de gördük hasır şapkaları tek başına dağıtan px leri harcıyor yeni dünya kaptanları. Bu adamlar da hem kaptan hem 6.seviye mahkumu. Meyve+az buz haki ile güçlü görünecekler. Ha dersin wb-kaido-bm tayfalarının imajı gibi mi olur mu? Evet. Burgess'i harcayan sağ kol sabo ama unutma sıradan kişi değil. Luffy nin yeni öğrendiği teknik ile arena da show yapmıştı zamanında...
Nasıl ya? Bb'nin tayfası en güçlü tayfa olacak., Bm ve Kaido tayfası gibi olmaz. Bb üç tane amiral alacak. Shiryu ise Amiral-Yonko arası güçte olacakmış. Ulan, Zoro'nun rakibi diye abartılan karakter şimdi Mihawk'ı küçük görmek için hangi seviyeye çıktı. dasdas

Mihawk'ı iyice gömdün :ehe: Yoldan geçerlerken onu halleder Zoro diyorsun yani.

Böyle bir durumda, Shiryu ile olan dövüş çok daha heyecanlı ve önemli olacaktır, çünkü ucunca Karasakal korsanlarına karşı kazanmak gibi bir ödül var.
Mihawk'ı niye gömiyim yav :D Zoro Bb dövüşü sonrası Kizaru seviyesi filan olur zaten. Kılıç karartır cart curt yonko+ olur Mihawk'ı alınca.
Mihawk dövüşü çok daha zor olur Zoro için. Şu an gözlem hakisini geliştirme gözü filan açsa zaten Shiryu'yu alcak seviyelere gelir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık