Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Karasakal Gerçekten Kötü mü?

Sizin düşünceniz.

• İyidir

Kullanılan: 10 5.7%
  • Kötüdür

Kullanılan: 128 73.1%
  • Ne iyi ne de kötüdür

Kullanılan: 46 26.3%

• Kullanılan toplam oy
    175
Ben Karasakala fazla yüklenildiğini düşünüyorum. Bu adam kötüden ziyade bencil bir adam. Hayalleri olan o yolda ilerleyen, kendi egosunu tatmin etmeye çalışan bir adam. Wb gemisine binme amacı bile istediği meyveyi elde edebilmek. Sonradan değişmedi ki nu adam baştan belliydi amacı. Sonradan değişmedi yani. Kötü dediğin karakter dof gibi karakterler. Kardeşini babasını öldüren insanları aşağılayan karakterler. Jack mesela oda kötü bi karakter. Kaido da kötü bi karakter çıkacaktır zira kendi nakamasını adalar arası tur attırıyor topuzu ile(kendi nakaması değilse bile kötü çıkacaktır) BM de kötü bi karakter

Amaca giden her yol mübahtır mantığıyla yol alan bi karakter. Hikayeye göre bence bulunduğu konumun hakkını veriyor. Orjinal kötü.

Onlara benzer ama onlar gibi değil.Farklı yani.Ham madde ateş gerisi farklı.Ve melekti.
Konu dışı olacak ancak şeytan cinlerdendir. Ayetle sabit. Zaten meleklerin Allah'a karşı gelemeyeceklerini bilmek mantıken bizi cevaba ulaştırıyor. Yine de ayeti atayım:

“Meleklere, “Âdem’e secde edin.” dedik, İblis müstesna, hepsi secde ettiler. O, cinlerdendi; Bundan dolayı Rabbinin emrinden çıktı...”(Kehf, 18/50)

Benim için bencil insan kötü insandır.
Dof çok efsane bi lafı var. 'Adalet durduğun yere göre şekil değiştirir' diye. Bunu iyilik ve kötülüğe de çekebilirsin. Yani iyilik ve kötülük kavramları da kişiden kişiye göre değişir. Bana göre de ne olursa olsun ailesinden birini katleden biri saf kötüdür.

Dof çok efsane bi lafı var. 'Adalet durduğun yere göre şekil değiştirir' diye. Bunu iyilik ve kötülüğe de çekebilirsin. Yani iyilik ve kötülük kavramları da kişiden kişiye göre değişir. Bana göre de ne olursa olsun ailesinden birini katleden biri saf kötüdür.
Ailesinden birini neye göre katlettiğine bağlı olarak değişir. Dof zaten kötü ondan bahsetmiyorum bu arada. Yani Dof gibi birini öldürürsen kötü olmazsın bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık