Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Karasakal Gerçekten Kötü mü?

Sizin düşünceniz.

• İyidir

Kullanılan: 10 5.7%
  • Kötüdür

Kullanılan: 128 73.1%
  • Ne iyi ne de kötüdür

Kullanılan: 46 26.3%

• Kullanılan toplam oy
    175
Ben oyumu düzeltip kötüdür yaptim koca korsanlik serisinde kötüdür ifla olmaz dicemiz duzgun adam yok.

Beyler, bayanlar karasakala kotu diyoruz ama dof un yaptigi adalet tanimini unutuyosunuz. Teach icin adalet ve iyiligin tanimi farkli olabilir. Sonucta bizim icin bile oyle, soyle dusunun ispanyada dogan bir cocukla suriyede dogan cocugun adalet ve iyilik anlayisi farkli olacaktir. Amma velakin bu bit yavrusu istisna adam bariz kotu be kardesim.

Buda teachin tukcedeki karsiligi. Marshal D. Coskun
Bu adamla Teach'in ne alakası var. Çok alakasız bir örnek olmuş. Teach bu kadar seviyesiz değil. Bari doğru düzgün Teach'e uyacak bir örnek ver :/

Şu yaptığun iftira atıp, algıyla oynamak. Sırf çamur at izi kalsıncılık yapmak!

Bu adamla Teach'in ne alakası var. Çok alakasız bir örnek olmuş. Teach bu kadar seviyesiz değil. Bari doğru düzgün Teach'e uyacak bir örnek ver :/

Şu yaptığun iftira atıp, algıyla oynamak. Sırf çamur at izi kalsıncılık yapmak!
Niye böyle sert çıktın ki ? Adamı sırtından bıçaklayıp meyveyi alarak kaçan Teach değil mi ?

Niye böyle sert çıktın ki ? Adamı sırtından bıçaklayıp meyveyi alarak kaçan Teach değil mi ?
Tecavüzcü iması hoş mu sence. Üstelik en ufak bir alakası yokken. Adama şundan bundan ötürü kötü der geçersin. Yapmadığı şeyi ima etmek iftira atmaktır, algı yapmaktır, çamur atmaktır.

Birde sert yazmadım, ünlem koydum sonuna sadece takıldığımı belirtmek adına :artiz:

Tecavüzcü iması hoş mu sence. Üstelik en ufak bir alakası yokken. Adama şundan bundan ötürü kötü der geçersin. Yapmadığı şeyi ima etmek iftira atmaktır, algı yapmaktır, çamur atmaktır.

Birde sert yazmadım, ünlem koydum sonuna sadece takıldığımı belirtmek adına :artiz:
Şu üstte yazdığımın tecavüzden hafif olan tarafı neresi ? Adam kendince en adi kişiliği Teach ile bağdaştırmış atmış buraya bence o kadar da art niyetli bi yorum değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık