Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kairoseki Kafes Turnuvası-2. Müsabaka

Kim hayatta/ayakta kalır?

• Kullanılan toplam oy
    55
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

Ts öncesi Luffy'nin ağzına ağzına vurduğu adam Lucci. Hadi haki çiçeğini istemsizce açmış olsun o zaman. Kata düz boundman dpsi tuttu. 2 yıllık süre zarfında Lucci'nin hiçbir şekilde Luffy kadar gelişme ihtimali olmadığına göre bu dövüş çok anlamsız kalıyor.
Lucci timeskip öncesi fiziksel güç anlamında Luffy'yi en çok ölüme yaklaştıran karakterdi.Onun dışında Katakuri hakkında haklısın, ben sadece şu an ki Lucci'nin düşündüğünüz kadar güçsüz olmadığını düşünüyorum

Üye silindi 6669

Ts öncesi Luffy'nin ağzına ağzına vurduğu adam Lucci. Hadi haki çiçeğini istemsizce açmış olsun o zaman. Kata düz boundman dpsi tuttu. 2 yıllık süre zarfında Lucci'nin hiçbir şekilde Luffy kadar gelişme ihtimali olmadığına göre bu dövüş çok anlamsız kalıyor.
Dostum mangayı okumasak Luffynin Lucciyi teklediğini sanacağız senin yazılarından. Enies lobbydeki lucci Sanjinin suitsiz haline yakın güçdedir belki güçlü bile olabilir

Lucci timeskip öncesi fiziksel güç anlamında Luffy'yi en çok ölüme yaklaştıran karakterdi.Onun dışında Katakuri hakkında haklısın, ben sadece şu an ki Lucci'nin düşündüğünüz kadar güçsüz olmadığını düşünüyorum
Güçsüz demiyorum adama zaten. Yeterince güçlü. Ama terazinin bir tarafına yonko komutanıl koyunca başka şeye dönüşüyor olay.
Dostum mangayı okumasak Luffynin Lucciyi teklediğini sanacağız senin yazılarından. Enies lobbydeki lucci Sanjinin suitsiz haline yakın güçdedir belki güçlü bile olabilir
Anlıyorum.

Katakuri meyve dahi kullanmadan g4 sneakmandan saf fizik güçle sıyrılacak kadar yüksek hıza ve gözlem hakiye sahip. G4i ayağı ile saf fizik gücü ile durdurabiliyor. Lucci kim? Hele bir de zoanı gitmiş bir lucci?

Daha nerede olduğunu bilmediğimiz Lucciyi şu an şöyle güçlüdür diye hesap etmektense Water7deki halini düşünürsek Kata çok rahat alır donut yapar suyunu çıkarır net.

Lucciyi Cp0 alıp yeni dünya güncellemsi yaptı. cp9 2 yıl geride kaldı. Yeniden karşımıza çıktığında eski halinden fersah fersah güçlü olacaktır ama geleceği gören Katakuri. No way bro no way

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık