Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kairoseki Kafes Turnuvası-2. Müsabaka

Kim hayatta/ayakta kalır?

• Kullanılan toplam oy
    55
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet arkadaşlar bugün turnuvanın 2. maçına geçiyoruz ama önce kuralları hatırlayalım:

İyi günler baylar ve bayanlar. Sadece en güçlülerin ve gerçek güce sahip olanların hayatta kaldığı zirve kafes turnuvasına hoş geldiniz!
Gizli İçerik
Dövüşçüleri ve günün dövüşünü tanıtmadan önce kurallardan bahsedelim ;
Gizli İçerik
Dövüşler büyük boyutlarda bir kairosekiden yapılma kafesin içinde gerçekleşecek.
Boyutları ise şu şekilde ;
-Yükseklik 30 metre
-Uzunluk 60 metre
-Genişlik 25 metre

Sadece şeytan meyvesi yemiş olanlar katılabilecek.
Çünkü ''o gelişimini o yönde sürdürdü'' gibi haklı olan yorumlar yapılıyor. Yoksa Zoro ve Sanji'yi sağ kollarla kapıştırmak isterim bende.

Hiçbir silah vs. kullanılamaz.
Evet çünkü Akainu, Marco gibileri kılıçlı bir şekilde gördük ama ne yazık ki bu dövüş içinde olmadı. O yüzden onların kılıç/silah kullanımları yorumlamalara kalacağından ve elle tutulur en ufak bir şey olmadığından herhangi bir silah kullanımı yasaklandı. Dövüşçüler çıplak ellerine haki basıp birbirine girişecekler.

Dövüşçülerden biri ölü yada diri farketmeksizin bilincini yitirince/hareket edemeyecek durumda olunca dövüş bitmiş ve bilinci açık/ayakta kalan kişi kazanmış olur.

Turnuva 8 dövüşçüden olacak ve eleme usülü ilerlenecektir.

Dünkü yumruk yumruğa ilkel ve bir o kadar da vahşet içeren , testesteronu sonuna kadar hissettiğimiz dövüşten sonra bugün 2 teknik dövüşçüyü hayatta kalmak için dövüşürken göreceğiz.

Beyaz köşede 196 santim ve 98 kiloluk bir ölüm makinası. Çoğu kişiye göre dünyanın en iyi suikastçisi... Hükümetin pis işlerini yapan 1 numaralı adam!... 6 stilde uzman seviyede ustalaşmış bir isim. Devrimcilerin ve yonkoların korkulu rüyası!
İşte karşınızda Roob Lucciii

Vee siyah köşede 509 santimlik devasa bir cüsseye sahip ,haki türlerinde usta bir isim. Şimdiye kadar hiç yenilmemiş namağlup bir prens.
İşte karşınızdaa Charlotte KataKuriii

Anket 2 gün sonra kapanıyor.

Dünkü dövüşü şuradan görebilirsiniz;
http://www.korsanfan.com/konu/kairoseki-kafes-turnuvası.8801/

Meyve olmadan da kullandığı bütün teknikleri kullanan, sadece fiziki gücü düşen, CP lideri Lucci ve haki ile fiziksel gücü yüksek Katakuri.
Katakuri gözlem hakisini ustaca kullanabilir ama alıştığı şekilde değil. Yani göğsünde, karnında boşluk yapamaz. Şahsen ben kararsız kaldım.

MF zamanı Luccy ile Luffy denk sayılır. Arada bu adam eğitim almıştır o hırsla. Ben Sağkol dönmesini bekliyorum. Filmlerde rakibi Sabo. Katakuri daha üstündür ama meyvesiz düşününce Luccy diyeyim.
Bende böyle düşünüyorum. Yani Lucci'yi sağ kola çok yakın bir güçte görüyorum ve bu kurguda lucci gücünden %20 kaybediyorsa Katakuri % 30-40 kaybediyor gibi geldi bana.
Demek istediğim Lucci yaptığı bütün saldırı/savunma tekniklerinin yine hepsini kusursuz bir şekilde yapabilecekken Katakuri normalde dövüşürken kullandığı hiçbir şeyi aynı şekide yapamayacak. Buna gözlem hakisi de dahil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık