Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kairoseki Kafes Turnuvası-2. Müsabaka

Kim hayatta/ayakta kalır?

• Kullanılan toplam oy
    55
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bende böyle düşünüyorum. Yani Lucci'yi sağ kola çok yakın bir güçte görüyorum ve bu kurguda lucci gücünden %20 kaybediyorsa Katakuri % 30-40 kaybediyor gibi geldi bana.
Demek istediğim Lucci yaptığı bütün saldırı/savunma tekniklerinin yine hepsini kusursuz bir şekilde yapabilecekken Katakuri normalde dövüşürken kullandığı hiçbir şeyi aynı şekide yapamayacak. Buna gözlem hakisi de dahil.
Dostum yine de ankete hak veriyorum. Lucci Zoro gibi beklenti iken Katakuri Luffy gibi bir gerçek. Seviyesi gücü belli. Ben de senin gibi düşünüyorum.

Lucci 3-4. Komutan olarak dönerse öpsün başına koysun bence. 3-4. Komutan demek zaten Luffy'nin gelişim hızına yakın bir gelişim hızı demek ki neredeyse imkansız bu da. Hadi yine 3. komutan seviyesi geldi diyelim, Katakuri tokat manyağı yapar 3. komutan seviyesi birini.

Katanın gözlem hakisi luccinin fersah fersah üstündedir. Silahlanma hakisi desen, katanın silahlanması luffyden bile üstün. Kata çok rahat alır.

Lucciyi nasıl sağ kol tier bekliyorsunuz yaw? Luffy'den dayak yeyince ilham mı geldi bu adama. Gelişim hızı nasıl Luffy kadar olabilir?
Ben söylüyorum Luffy birisini dövüyorsa o kişinin seviyesi artıyor. Mantıklı bir tarafı yok örneğin sanjiyi ekibe katarken dövdüğü don krieg bir ara uçan altı arasında mevzuları dönüyordu.

Katakuri vs Cp0 anlamında mı bu vs?

Lucciyi üzerler :T Miyata burada olsa o da üzülürdü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık