Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kaido'yu Zoro'nun Öldürme Olasılığına Dair

Ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    227
Dressrosa için ne yaptı ki Rosinante?
Adam kaçmak yerine Dressrosa'yı kurtarmayı tercih ettiği için öldü. Yok artık ama ya.

Açık söyleyeyim; Law umurumda olan bir karakter değil. Zoro ile aynı önemde olması gereken bir karakter de değil. Kaldı ki, Zoro için açıkça "2.Ryuma geldi, Ryuma'nın kılıcı da onda, Kaido da ejderha, efsane tekrarlanacak mı," tarzı cümleler de kuruldu. Ryuma'nın efsanesine retcon atıldı, ejderhayı Wano başkentinde kesti, dediler. Yani Law'la falan alakası yok. Yine yazdırdın bana bak zorla. :flaugh: Neyse, konu kapandığına göre önemi kalmadı. Oda'ya puanımı verdim ve ben de konuyu kapattım.
Oğlum karakterin önemli olup olmaması önemli değil. Karaktere yüklenen atıflar da önemli değil. "Arc bossu Luffy'nindir o kadar." Bu asla değişmeyen ve değişmeyecek olan gerçektir. Oda'nın diğer dediklerine kanıp gaza gelmeyecen işte. Bu adamın 10 lafından 9u yalan.:D

Arkadaşın gerçek kahraman dediği patlayan bomba herhalde :ehe:

Oğlum karakterin önemli olup olmaması önemli değil. Karaktere yüklenen atıflar da önemli değil. "Arc bossu Luffy'nindir o kadar." Bu asla değişmeyen ve değişmeyecek olan gerçektir. Oda'nın diğer dediklerine kanıp gaza gelmeyecen işte. Bu adamın 10 lafından 9u yalan.:D
Eyvallah, buna lafım yok. O yüzden dedim ya zaten; Oda'ya puanımı verip geçtim, diye. :flaugh: Tamamen Luffy gözünden bakıyor seriye. Bunun da seveni var tabii ama bana kalitesiz geliyor. Diğer karakterlerin içi boş. Dengeyi tutturmak lazım.

Adam kaçmak yerine Dressrosa'yı kurtarmayı tercih ettiği için öldü. Yok artık ama ya.

Law için ölmemiş miydi yahu ben mi yanlış hatırlıyorum.

Law için ölmemiş miydi yahu ben mi yanlış hatırlıyorum.
Meyveyi çalarken silahla vuruldu. Meyveyi Law'a yedirdikten sonra takatsiz kaldı düştü. Bu yüzden görevi kendi yapamayacağı için Doflamingo'nun Dressrosa'yı ele geçirmek için yaptığı planlı detaylı bir şekilde family üyelerini ve güçlerini vs açıklayan raporu Law'a verdi. Bunu gördüğün ilk denizciye ver sonra geri gel burdan kaçalım dedi. Hatta Law ilk başta istemedi ama Dressrosa halkının kaderi buna bağlı dedi. Sonra işte Law denizci diye Vergo'yu buldu. Vergo notu görünce Law'u kandırdı sana yardım etçem diye gittiler Rosinantenin yanına. Vergo Rosinanteye saldırdı sonrası kuş kafesi, sandık, Tsuru son.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık