Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kaido'yu Zoro'nun Öldürme Olasılığına Dair

Ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    228
Kaido'yu Zoro' nun öldürmesi anlamsız olur.
@Demetreth eline sağlık. Yanlış anlama, konu ve teori güzel. Yine de fikrim bu yönde. Olağandışı bir şeyler olmadığı sürece Luffy, Momo veya Yamato dışında birinin son darbeyi vuracağını sanmıyorum, hikaye açık şekilde bu yönde ilerlerken hiç yoktan Zoro'nun gelip çevrimiçi oyunlarda dendiği üzere "kill çalması" garip olurdu. Olağandışı dediğim de BB ya da BM gibi karakterler.

@Demetreth eline sağlık. Yanlış anlama, konu ve teori güzel. Yine de fikrim bu yönde. Olağandışı bir şeyler olmadığı sürece Luffy, Momo veya Yamato dışında birinin son darbeyi vuracağını sanmıyorum, hikaye açık şekilde bu yönde ilerlerken hiç yoktan Zoro'nun gelip çevrimiçi oyunlarda dendiği üzere "kill çalması" garip olurdu. Olağandışı dediğim de BB ya da BM gibi karakterler.
Şu an "Kill" i çalınan bir adam varsa o da Zoro dostum. Kim kimin kill'ini çalıyor ? Adamın +500 bölümlük Zoro-Kaido altyapısı var sadece ana karakter olduğu için Kaido karşısına dağdan gelip çıkan Luffy'nin mi kill'i çalınıyor ? Şu an Yamato, Momo ve Zoro'nun Luffy'den 10 kat daha fazla Kaido karşısına çıkmaya ve onu indirmeye hakkı var.

Yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış=Luffy.

Ev sahipleri, siz geri durun kill'imi çalıyorsunuz :hhh:

Son düzenleme:
Şu an "Kill" i çalınan bir adam varsa o da Zoro dostum. Kim kimin kill'ini çalıyor ? Adamın +500 bölümlük Zoro-Kaido altyapısı var sadece ana karakter olduğu için Kaido karşısına dağdan gelip çıkan Luffy'nin mi kill'i çalınıyor ? Şu an Yamato, Momo ve Zoro'nun Luffy'den 10 kat daha fazla Kaido karşısına çıkmaya ve onu indirmeye hakkı var.

Yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış=Luffy.

Ev sahipleri, siz geri durun kill'imi çalışıyorsunuz :hhh:
Zoro-Kaido'nun altyapısı nedir?

Tayfada gerçek manada kaido ile alıp veremediği olan tek kişi aslında Zoro. Luffy kendisi savaş açtı. Zoro ise wanolu biri. Babası da wanolu. Onun için vatan meselesi. Sadece kendisi bunu bilmiyor. Öğrenince farklı şeyler göreceğiz. Ryumanın torunu vatanını kurtaracak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık