Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kaido'yu Zoro'nun Öldürme Olasılığına Dair

Ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    228
*Punk hazard yani Kaidouya giden yolun ilk aşamasında Zoro ejder kesti

*Yousei nin idamında 20 senedir kimse onun kellesini alamadı denilirken Zoro gösterildi

*Kaido kınlara , kendimi size öldürtebilirdim ama Oden kadar değilsiniz.Oden gibisi gelmeyecek dedi

*Zoro Kaidouyu kesmeye çalıştığında bigmom un ağzı kulaklarına varmış ve zoro ıskaladım demişti.

*Ryuma ejder kesmişti.Zoronun onun kılıcını getirmesine kaderin cilvesi olarak bakılıyor

Demem o ki , geliyor gelmekte olan:sapkali:
Tüm bunları teoriyle birleştirdiğin zaman Zoro'nun Kaido'yu öldürmesi ya da en azından ölümcül bir yara vermesi farz oğlu farz oluyor. Hayır bunları çizen de Oda, lan acaba olacak mı, olur mu diye sorduran da Oda. Ulan cibiliyetsiz madem çizmeyeceksin ne diye altyapı yapıyorsun ?

Çizmesi lazım bunları. Zoro alsın o kelleyi :at:

Arc'ta herkes Ejder.:D Bu arada Kaido'nun meyvesi Ejder meyvesi değil. King ve Queen Ryu Ryu model içerisindeki meyvelere sahipler. :D Kaido'nunkinde o var mıydı unuttum. Oda'nın kafa biraz farklı çalışıyor. Ejder çizdi ama adını Ejder koymadı.:D
Olur mu hiç, Balık Balık Meyvesi'nin Seiryu modeline sahip Kaido. Seiryu, Mavi Ejder demek. "Ryu" ise zaten ejder.

Son düzenleme:
Reis olaya çok farklı bir açıdan bakıyorsun mesele yapabilir yapamaz meselesi değil mantıken yendiğin adamı öldüredebilirsin e öldürebildiğinden uzvu kolay alırsın fakat bu seride ikisini de çok nadir gördük hele de ana karakterler de hiç görmedik sen kalkmış Luffyyi Zoroyu zalim Kaido ile kıyaslıyorsun
Eee, ben de yapmadıkları için yapamayacaklarını söylüyorum. Oda böyle bir şey yaptırmaz.

Bütün kemikleri kırılmış Zoro birçok güçlünün yapamadığını yaptı bir de sağlam halini düşün
Reis eğer bu mantıkla yürürsen Luffy Lucci'den 2 rokuogan 1 tane ultimate rokuogan yiyip tüm organlarının ırzına geçtikten sonra Luffy'nin attığı gatling gun aşırı güçsüz olmalı ki organları mahvolmuş kan kusuyor ama komaya soktu Lucci'yi demek ki organları sağlam olsa o rokuoganları yemese misal 2 tane Lucci'yi bile öldürürdü bu mantık ile ama maalesef seri o yönde ilerlemiyor en kritik anlarda en güçlü saldırılar yapılıyor Zoro Mr1 tarafından kıymaya döndü nasıl shishi sonson'u çıkarıp pert etti şimdi sağlam hali ile shishi sonson atsa öldürürdü manasına mı geliyor tabi ki hayır, orada Zoro isterse en sağlam halinde olsun gene çiziğini bırakır aşağıya yatardı.

Luffy yendikten sonra düşer Kaido yenilir ama Zoan olduğu için daha erken ayağa kalkıp halkı tehdit edicek bir şey yapmaya çalışabilir.
O arada Zoro devreye girip öldürebilir Kaido'yu.
Zoro'nun Wano'ya iz bırakacağından eminim bakalım nasıl bir şey olacak.

@Jacques şuraya bir yorum at da gül yüzünü(avatarını) görek :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık