Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaidou vs. Shanks

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    318
Tamam da böyle düşünebilmek için kağıtlarda yazanı bilmen gerekiyor. Yani Oda olman gerekiyor :) Oda şu an demiş ki kağıtların ikisine Kaido yazdım. Ben de kazanmak için her mantıklı insan gibi Kaido diyorum :)
Vallaha senin bildiğin kağıt için Oda ben bilmiyorum dedi.:D Ama sen yine de Luffy diyon. Oda nasıl yenilecek bilmiyorum diyor.:) Demek ki Oda'nın bilmemesi sadece bir kurgu. Bal gibi de biliyor her şeyi bize de az çok sezdiriyor. Sen sezmisin mesela. Ben de seziyorum işte. Hahaha.:D

@amaneden hocam bir sorum olacak size,wb marinford da gemiden atlayıp atağa geçerken sengoku wb ile ilgili bir şey söylüyor tam olarak neydi benim aklımda kalan dünyanın en güçlü adamı diye doğrumudur,tam hatırlamıyorum kararsızım.

Ronaldocu olduğunu sezdim zaten onun için Messi dedim. Bende pek taraftarlık vs yoktur ama futbolunu en çok beğendiğim adam Messi deyip konuyu bağlıyorum.

Shanks alır : ))
Alt tarafı Royal Madrid'i örnek verdim hemen de sezdirmişim kendimi :)

Vallaha senin bildiğin kağıt için Oda ben bilmiyorum dedi.:D Ama sen yine de Luffy diyon. Oda nasıl yenilecek bilmiyorum diyor.:) Demek ki Oda'nın bilmemesi sadece bir kurgu. Bal gibi de biliyor her şeyi bize de az çok sezdiriyor. Sen sezmisin mesela. Ben de seziyorum işte. Hahaha.:D
Luffy'nin kazanacağını söylüyor Oda zaten. Nasıl kazandıracağımı bilmiyorum diyor. Sezmeyle ilgisi yok. Öyle demese ben emin olmazdım. Belki yenilirler derdim. İlk kez yenilmiyorlar sonuçta.

Alt tarafı Royal Madrid'i örnek verdim hemen de sezdirmişim kendimi :)

Luffy'nin kazanacağını söylüyor Oda zaten. Nasıl kazandıracağımı bilmiyorum diyor. Sezmeyle ilgisi yok. Öyle demese ben emin olmazdım. Belki yenilirler derdim. İlk kez yenilmiyorlar sonuçta.
Oda Kaido nasıl yenilir bilmiyorum diyor? Luffy yenecek de nasıl yenecek anlamına gelmez bu. Ve ben Oda'dan su durumda yeniltebileceğini bekleyebiliyorum. Oda'ya güven olmaz bu konuda.

Bunlara itirazım yok. Bir yanlış anlaşılma olmuş. Ancak ilk mesajında bu dediklerinle çelişen bir yer var:
''Hocam Bir karakter çıkıp Mihawk diye biri varmış en güçlüymüş sözde dese kelli felli karizma bir kılıç ustası bak nasıl hemen bu bence yener diyenler oluyor. Üstelik yenilmeyeceği anlamına da gelmez. Kaldı ki Shiryuu Mihawk'ı yenecek, Zoro'da onu yenince en olacak diye düşünenler var. Zoro Shiryuu'yu yenince en oluyorsa Shiryuu kılıç ustası demektir. Demekki Mihawk en olmasına rağmen gördüğümüz karakterlerden birinin onu yenebileceğine ihtimal verenler var. Zoro Mihawk'ı geçmiştir diye düşünenlerin de olduğunu düşünüyorum.''

Burada unvan kesin olsa da Shanks kazanabilir anlamı çıkardığım için uzadı mevzu. Yoksa aynı düşünüyormuşuz zaten. Unvan kesin değilse bence de Shanks yenebilir. Ancak arkadaşlar birden fazla örnek verdi. Kesin görünüyor.
Ben yanlış ifade etmiş olabilirim. Ama orada Shanks denilmesinin olağan olduğunu anlatmaya çalışıyordum. Yer yer Shanks demek güçümsenmiş zira şahsına özel değil.
Bununla birlikte Nasıl Mihawk geçilmiş olabilir diyenler varsa, Nasıl Shiryuu yenip en olcak vs. deniliyorsa bırakın insanlar Shanks desin anlamın da yazdım.

İkinci verilen SBS örneği bana göre çok daha cılız. Hatta Shanks'ın gücü hakkında ki belirsizlik olmasa ve en sevdiğim karakter olmasa sadece O manga sayfasıyla ben de pek ihtimal vermezdim hiç kimsenin 1v1'de Kaido'yu alacağına.

Böyle denk gelmez kolay kolay.

Shanks fanları nereye kaçtı, forum beni yanılttı. Shanks %65 demiştim.
Oy atıp çekilirsen böyle olur : ))

@amaneden hocam bir sorum olacak size,wb marinford da gemiden atlayıp atağa geçerken sengoku wb ile ilgili bir şey söylüyor tam olarak neydi benim aklımda kalan dünyanın en güçlü adamı diye doğrumudur,tam hatırlamıyorum kararsızım.
Çevirisi farklı olan var mı bilmiyorum ama denizcileri Dünyanın En Güçlü Adamı saldırıyor diye uyarıyor Sengoku.

Roger'in idamından sonraki Shiki gibi, Kaido'da Beyazsakal'a karşı bir saygı besliyor gibiydi. Bir hayranlık var. O gitti ben kimle kapışacağım falan diyordu. Bence Shanks'i de pek dişine uygun bulmuyordur.

Oda Kaido nasıl yenilir bilmiyorum diyor? Luffy yenecek de nasıl yenecek anlamına gelmez bu. Ve ben Oda'dan su durumda yeniltebileceğini bekleyebiliyorum. Oda'ya güven olmaz bu konuda.
Ben onu Luffy'e nasıl yenilteceğimi bilmiyorum şeklinde söylediğini biliyorum. Eğer dediğin gibiyse zaten benim dediğim anlam çıkmaz. Bilen birisi kaynak atarsa bakayım. @amaneden ?

Ben yanlış ifade etmiş olabilirim. Ama orada Shanks denilmesinin olağan olduğunu anlatmaya çalışıyordum. Yer yer Shanks demek güçümsenmiş zira şahsına özel değil.
Bununla birlikte Nasıl Mihawk geçilmiş olabilir diyenler varsa, Nasıl Shiryuu yenip en olcak vs. deniliyorsa bırakın insanlar Shanks desin anlamın da yazdım.

İkinci verilen SBS örneği bana göre çok daha cılız. Hatta Shanks'ın gücü hakkında ki belirsizlik olmasa ve en sevdiğim karakter olmasa sadece O manga sayfasıyla ben de pek ihtimal vermezdim hiç kimsenin 1v1'de Kaido'yu alacağına.
Neyse, Shiryu mevzusunda fikrimi söylemiştim zaten. Başa sarmayalım. Yanlış anlaşılmayı da çözdüğümüze göre sorun kalmadı. :sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık